Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Jedyny minus naszym zdaniem to ciasne i słabo wyposażone pokoje. Żeby rozłożyć dwuosobowe łóżko trzeba było wynieść stolik i przesunąć pozostałe dwa spania. Skosy dawały się mężowi we znaki. Brakowało w pokoju malutkiej chociaż lodóweczki i suszarki do włosów. Poza tym wszystko na duży plus. Byliśmy trzy dni więc nie wiem jak byłoby ze sprzątaniem i zmianą ręczników bo nas ta sytuacja nie dotyczyła. Jedzenie meeeeega - super smaczne, duży wybór, nigdy niczego nie brakowało. Baseny z podgrzewaną wodą chociaż w pogodę nie trafiliśmy - było ok. Baseny wewn. ze zjeżdżalnią, brodzikiem , bąbelkami - fajne. Plac zabaw czysty, zadbany, gokarty dostępne tak jak i leżaki i w ogóle wszystkie atrakcje. Udany pobyt, w przyszłym roku spróbujemy zarezerwować dłuższy wypoczynek.

1  Dziękujemy, klasanaobcasach
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Ceny jak w 4* hotelu, a jednak pełne obłożenie pomimo braku pogody, rezerwowaliśmy nasz domek w styczniu i były tylko 3 terminy 5 dniowego wypoczynku. Zajazd Fojutowo jest bowiem bezkonkurencyjny jeśli chodzi o atrakcje dla dzieci. A jesli też odpoczywajcie najlepiej gdy pociechy się dobrze bawią to nie będą Wam przeszkadzać drobne opisane w tym serwisie szeroko niedociągnięcia...
Domki nie sa za specjalnie wyposazone ,warto wziąć ze sobą 1 palnikową płytę indukcyjna.

Dziękujemy, Beata W
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Czy polecam — i tak i nie .
Ciężko stwierdzić dla kogo to ośrodek -baseny (
super ) niby dla rodzin ,
tężnie dla starszych .
I tak właśnie wygląda ten ośrodek niby wszystko i nic. Widać, że brak tam menadżera z prawdziwego zdarzenia .
Są baseny z dość ciepłą wodą, ale zaplecze wkół basenów słabo (tzn. wszystko jest a zarazem nie ma -jedna budka z lodami, ale dopiero przy wejściu ,
ta sama budka z napojami zimnymi i to koniec ,
nic w samym sąsiedztwie basenów -niby to blisko, ale widać, że zmęczeni słońcem ludzie przynosili swoje, bo iść taki kawał po loda )
, na basenie dwóch ratowników siedzących na schodach bez żadnego zaplecza -tylko im współczuć — i tak to wygląda niby jest, a nie do końca — ratownik siedzący cały dzień na schodach przy basenie raczej nie jest mega wypoczęty.TOTALNIE BRAK Jakichś ANIMACJI DLA DZIECI — pociechy biegają tam i z powrotem, bo ile można siedzieć w basenie ,
wieczorem to już porażka całkowita .
Ośrodek jest w lesie więc oprócz ośrodkowych "
niby atrakcji "
nie ma tam nic Widać bark pomysłu na ten ośrodek, MIMO ŻE OŚRODEK BARDZO ŁADNY W MIARĘ zadbany .
Następna porażka to posiłki , rano zero problemu, bo śniadanie super ,
ale już obiady i kolacje trzeba samemu kupować i nie byłoby z tym problemy, gdyby nie to, że jest jedna restauracja , my czekalilismy na zwolnienie jakiegoś miejsca ok
25 minut a na podanie obiadu 1 godzinę i 10
minut .
Jest też NIBY GRILL, ale to raczej parodia byliśmy tam w piątek i o 18
usłyszeliśmy,że zamykają tak jak i kawiarnię za Grillem .
I tu dochodzimy do następnej kwestii z braku zajęć i jakis form oraz MIEJSCA
spędzenia wieczoru ,
osoby w starszym wieku ( 60 + ) spędzała pijąc alkohol co wiązało sie
do późna w nocy z głośnymi rozmowami , śmiechami i nie zawsze mogły by
tego słuchać dzieci. No ale i ich trzeba było zrozumieć skoro nic nie było ,na zewnątrz to musieli sobie jakoś zająć czas wieczorami.
OŚRODEK MA WIELKI POTENCJAŁ, ALE MOCNO GO NIE Wykorzystuje ,
CZĘŚĆ PERSONELU WIDAĆ, ŻE JEST Z MUSU ,
I TAK TO WSZYSTKO JAKOŚ DZIAŁA — ALE TYLKO JAKOŚ .
Ośrodek jest nad przepięknym kanałem, ale sam z jego obecności ma niewiele — i tego nie rozumiem — zupełnie niewykorzystana przestrzeń ,
Osobnym tematem sa pokoje troszkę za małe ( te na poddaszu ), bez klimatyzacji ,
bez chociażby jakiegoś najmniejszego wiatraczka a pokoje od basenu po nasłonecznieniu nie do wytrzymania TOTALNA PORAŻKA ,
osobnym tematem sa łazienki — żal pisać najlepsze lata mają już a sobą - ale da się przeżyć .
NA KONIEC Powiem TAK — OŚRODEK BARDZO DOBRY, ALE NA KRÓTKI WYPAD ,
NA DŁUŻSZY POBYT SAM NIE WIEM .
OŚRODEK ŁADNY,
PIEKNIE POŁOŻONY ,
SUPER BASENY ,
ALE TA CAŁA RESZTA POZOSTAWIA NIEDOSYT BRAKU ZAINTERESOWANIA KLIENTEM.
Polecić MOŻNA ,
JEST TO OŚRODEK PRZEMYŚLANY, ALE SŁABO Wykorzystany

1  Dziękujemy, Tomik0
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Polecam! Świetne miejsce na weekendowe wypady.Jedzenie przepyszne szczególnie polecam kaczuszkę,jest wyborna.Dużo atrakcji dla dzieci.Cena biletu na cały dzień dla jednej osoby to 45zł więc myślę że spoko jak na ilość atrakcji,które oferuje kompleks basenowy wraz z placem zabaw.

Dziękujemy, Szymon S
Zrecenzowano: 27 maja 2019

Lokalizacja super można odpocząć na łonie natury, pokój czysty w łazienkach za mało ręczników oraz papieru toaletowego,obiad przy grillu bardzo dobry jedzenie w stylu swojskim, podany obiad podany na oficjalnej imprezie bardzo brzydko podane i nie świeże.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi