Oblęgorek
Obowiązkowy punkt na trasie każdej wyprawy.

Zrecenzowano: 25 lipca 2019
zbyszek95
W parku na wzgórzu

Zrecenzowano: 9 czerwca 2019
HARAAM
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Wielokrotnie byłem w tych okolicach, ale z nieznanych mi przyczyn Oblęgorek z Dworem Henryka Sienkiewicza omijałem nieświadomie. Teraz wiem, jak wielki to był błąd. Mimo, że uważam się za osobę co nieco wiedząca o Polsce i jej historii, to wizyta w tym obiekcie zdecydowanie pokazała mi jak wiele jeszcze braków posiadam, w swojej wiedzy, chociażby o wielkości Henryka Sienkiewicza. Z perspektywy dnia dzisiejszego uważam, że sposób zaprezentowania ekspozycji jest jak najbardziej trafiony, a przybliżenie wiedzy o bohaterze tego domu dopasowana do czasów współczesnych. Polecam każdemu, ale nie zapominajcie o audiobookach.

Dziękujemy, zbyszek95
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce wyjątkowe związane z Wielkim Pisarzem. Architektura budynku muzeum przepięknie wkomponowana w rzeźbę terenu. Wnętrza gromadzą oryginalne przedmioty związane z pisarzem. Audio przewodnik pomaga w trakcie zwiedzania. Obsługa muzeum bardzo miła i pomocna.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, HARAAM
Zrecenzowano: 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jako pilot wycieczki młodzieży, która naprawdę dobrze się zachowywała jestem bardzo zawiedziona. Mianowicie Pani z obsługi po zakończeniu zwiedzania powiedziała do grupy, że "Zabierzcie rzeczy i WYNOCHA na dwór!". Chyba jak na tak kulturalne miejsce to jest jakaś pomyłka z obsługą (chodzi tylko o jedną Panią). Pani przewodnik to fantastyczna kobieta z ogromem wiedzy, dlatego daje te dwie gwiazdki, a nie jedną. Pracuję z młodzieżą od ponad 8lat i dla mnie takie zachowania są nie do przyjęcia.

Dziękujemy, Beata B
Zrecenzowano: 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Do Muzeum wróciliśmy po latach. Miejsce się zmieniło i to na duży plus. Audioprzewodnik dla każdego, nowe pomysły na prezentację wystawy na piętrze, które zainteresowało także 6 latka. Kawiarenka w pałacykowym parku. Polecam

Dziękujemy, wojownicy
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiekny dworek, mnóstwo eksponatów z czasów Henryka Sienkiewicza, przewodnik rewelacyjnie opowiedział historię pałacyku i ciekawostki z życiorysu naszego wielkiego rodaka

Dziękujemy, ma_gorzatak790