Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny hotel , czyste i zadbane pokoje . Wysoki standard obsługi , dwie restauracje znajdujące się w hotelu naprawdę super piękny wystrój i jedzenie . Gorąco polecam na spotkania biznesowe jak i na wypad z mężem

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, basiam611
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Witam
Byliśmy 4 -y noce koniec sierpnia i to były 4-y ostatnie noce
Zacznę od tego ze hotel generalnie ładnie położony i dość ładny w sobie
Pokoje ok ( choć lodówka czy jak to pani w recepcji powiedziała chłodziarka bardziej grzała niż robiła cokolwiek innego- zgłosiłem problem, ale nie został naprawiony) i super dobre śniadania, ale....
Postaram się opisać chronologicznie
Pierwszej doby brak TV ( była jakas awaria ) oczywiście różne rzeczy mogą się zdarzyć ale .....
Kolacja pierwszego wieczoru Marina - ceny nieadekwatne do posiłku choć kolacja była dobra, ale za te pieniądze polecam absolutnie Resto Sienna 104, ale to potem
Drugiego dnia SPA - ok, panie bardzo Sympatyczne, masaże tez w porządku
Ale reszta SPA sauny malutkie baseny malutkie - przy większej ilości osób nie ma opcji się pomieścić
Po południu lunch w SKY barze i tu ciekawostka przy zamawianiu piwa Pani kelnerka poinformowała, że się skończyło (.... bo ktos chyba nie zamówił .... ) słabe to było ale jedzenie absolutnie dobre . Potem byliśmy jeszcze raz i byliśmy bardzo zadowoleni ( piwo już było :))
Restauracja Sienna 104 absolutnie majstersztyk smakowy - polecam
I obsługa bez porównania lepsza niż w pozostałych restauracjach czy na śniadaniu
Bar Lobby - wyglądał jakby stały tylko butelki brak „ducha „. Raz widziałem ze ktos pije whisky ( przez cztery dni ???)
Generalnie
Pobyt max 2 dni dla kogoś kto lubi SPA bo nic innego tu nie można robić .
Nie chce krytykować bo być może nie byłem docelowym klientem
Jak ktos lubi wydać więcej niż powinien to dla niego dobre miejsce
Mimo wszystko daje 4 gwiazdki choć wolałbym dać 3,5 ale nie mam takiej opcji :)

Dziękujemy, michalk695
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Odwiedziłam z narzeczonym restaurację w czwartek 15.08 i mam mocno rozczarowana, jedzenie może i wygląda ale zdecydowanie smakuje bardzo przeciętnie. Nie wykfalifikowany personel który nie znał dobrze karty jedyny plus to że był miły. Po obiedzie nawet nie mieliśmy ochoty na deser. Na napoje bardzo dlugo czekaliśmy a Pani kelnerka nas omijała wzrokiem. Nie wrócimy tam

Dziękujemy, kaja_wrona
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Zatrzymaliśmy się tutaj na kilka nocy na początku sierpnia. Hotel jest wspaniały, wszystko nowe. Pokój był duży i wygodny. Pokoje z tarasem są nieumeblowane do korzystania z tarasu. Jest tylko trawa. Nie ma stołu, części wypoczynkowej ani rozkładanego fotela. Taras nie jest prywatny. Uważamy to za złe. Obsługa była doskonała, a zwłaszcza restauracja Marina ma pyszne posiłki.
Idealne śniadanie, ale dali nam zapłacić cappuccino, co jest niedorzeczne jak na taki hotel. W spa nie ma żagli do saun, a cały rytuał sauny jest wyjątkowy. Woda w basenach jest zimna. W jacuzzi woda jest w porządku. W porównaniu z podobnymi hotelami cena jest bardzo wysoka.

Dziękujemy, simplytravel2015
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przereklamowany hotel dla niewymagajacych podróznych. Dużo tandety w szczegółach. Głośno, bo tuż obok przebiega droga. Woda w jeziorze brudna, a baseny maluteńkie. Obsługa na średnim poziomie. Nie potrafi pojac, ze ktos ma alergie na kolendre i podaja z nia dania nawet po uprzedzeniu. Ceny nieadekwatne do oferowanego standardu. I na koniec wisienka na torcie: zostawilismy duzo za pobyt, a w ostatnia noc przez przypadek zbilismy maly kieliszek przy pomoscie. Oczywiscie odnieslismy skorupy do kosza ktory znajdowal sie ze 150 metrow dalej. Po 10 minutach zlapal nas ochroniarz oznajmiajac, ze hotel nas za ten kieliszek obciazy! 5 gwiazdek? Naprawde?

2  Dziękujemy, marekc950