Skontaktuj się z miejscem zakwaterowania, aby uzyskać informacje o dostępności.
Dostępne są podobne hotele.
Wyświetl wszystkie
Zrecenzowano: 25 lipca 2020

Obsługa niesamowita. Spełniająca każde życzenie ze szczerym uśmiechem na twarzy! Nie narzycająca się. Tak wspaniała postawa jest zauważalna od Pań sprzątajacych, po kelnerów/kelnerki, recepcje aż po SPA. Gorąca polecamy!!!

Termin pobytu: czerwiec 2020
Dziękujemy, 807marcinp
Zrecenzowano: 1 marca 2020

Rewelacyjny hotel dla osób szukających relaksu w komfortowych,kameralnych warunkach. Wystrój harmonijny, z klasą. Wyjątkowo ciekawie zaaranżowane miejsca wellness i spa z kojącym widokiem na górskie zbocze. Cała kadra niezwykle miła i uśmiechnięta. Wspaniałe spa z profesjonalną oraz pełną ciepła i życzliwości obsługą. Zatem szczególne podziękowania za zabiegi relaksujące ciało i umysł w atmosferze pełnej uwagi i dbałości o szczegóły. Pobyt w Hotelu Żywieckim spełnił moje oczekiwania. Bardzo polecam.

Termin pobytu: luty 2020
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, 813aleksandraf
Zrecenzowano: 19 stycznia 2020

Przyjechałam do hotelu na tydzień, moim celem był reset i odnowa. Hotel jest pięknie zaaranżowany, dużo drewna. Pokój niewielki ale komfortowo wyposażony, ekspres do kawy z kapsułkami Nespresso. Położony " na końcu świata" ale to jego ogromny atut. Nawet w okresie pełnego obłożenia spokój nie jest zakłócony. Jestem zachwycona formułą all inclusive głównie z powodu ogromnej możliwości wyboru zabiegów w SPA. Nigdzie nie czułam się tak wspaniale a zwiedziłam pół świata. Personel SPA jest po prostu wyjątkowy. Profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół, cudowne kosmetyki. Zazdroszczę tak wspaniałej obsługi zarówno w recepcji, w restauracji, w SPA jak i pań pokojowych. Kuchnia kreatywna, ciekawe łączenie smaków. Może tylko śniadania są zbyt proste i nie na miarę hotelu 4*.

Termin pobytu: styczeń 2020
Dziękujemy, dorota r
Zrecenzowano: 30 października 2019

Obiekt położony o stóp stoku narciarskiego co w ziemie jest na pewno super lokalizacją. Wybraliśmy się tutaj na weekend rodzinny z uwagi na atrakcje dla dzieci oraz SPA. Liczyliśmy też na dobre jedzenie ale... O ile do czystości, wielkości pokoi i uprzejmości personelu nie mieliśmy żadnych uwag, zwłaszcza młoda część personelu restauracji starała się na prawdę mocno i wychodziło im to b. dobrze. To niestety niesmak pozostawiło jedzenie w restauracji:kotlet schabowy był tak suchy, że można by w jego miejsce wstawić pumeks i nikt by różnicy nie zauważył. W dodatku już w sobotę o 15-tej nie było już 2 głównych deserów oraz kilku pozycji z karty. Do tego ceny (za jedzenie) na prawdę z kosmosu.
SPA - zamówiliśmy z żoną masaże całego ciała no i niestety tutaj spotkało nas największe rozczarowanie wyjazdu. Byliśmy pierwszymi klientami w niedzielny poranek. Cisza i spokój to to co mamy na myśli. Niestety personel o ile bardzo zgrany, to niestety jest baardzo głośny. Leżąc już w (ostatnim) pokoju, czułem się jak na studenckiej imprezie. Sam masaż miał być głębokim i silnym masażem a okazał się chaotycznym głaskaniem w dodatku z całkowitym pominięciem wielu partii ciała. Czarę goryczy przelał fakt, że Pan masujący zarówno mnie jak i żonę, w przerwie pomiędzy nami zdążył wypalić chyba z 10 papierosów ale zapomniał już o gumie do żucia przez co moja żona zrezygnowała po 30 minutach z usługi.
Sama strefa basenowa całkiem fajna + 2 duże sauny, bonus to przeszkolan ścina w suchej! Ale żeby nie było za dobrze to zewnętrzne jacuzzi PŁATNE DODATKOWO - chore!!
Generalnie miejsce super, personel (z małym wyjątkiem) też super ale restauracja i spa do mocnej poprawy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Widoków raczej tutaj nie ma ale balkon na pewno będzie miłym dodatkiem.
Termin pobytu: październik 2019
Dziękujemy, Tomasz741
Zrecenzowano: 12 października 2019

Polecam hotel dla wszystkich, tych chcących odpocząć i tych chcących aktywnie spędzać czas. Pokoje bardzo ładnie, stylowo urządzone z widokiem na las. Nie ma ogromnego wyboru na śniadaniu, ale wszystko jest świeże i na pewno ktoś znajzdie coś dla siebie- warzywa, owoce, jogurty, musli, wędlina, sery. Dania z karty bardzo smaczne, jedyne do czego moge się przyczepić to fakt, że w piątek nie było dostępnej żadnej ryby, ani dorsza, ani łososia. Ogromnie polecam krem ze szparagów i polędwiczkę wieprzową. Masaże na najwyższym poziomie :)

Termin pobytu: październik 2019
Dziękujemy, Karolina K