Polecam

Pokazy z fokami na żywo obok ludzi to robi wrażenie. Prowadząca która świetnie nawiązuje relacje z... Przeczytaj więcej

Kasieku
Sędziszów, Polska
Foki, uchatki, kotiki

Zrecenzowano: 3 września 2019
Marta M

Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała obsługa parku, cudowna prowadząca pokazy, z pasją opowiada o zwierzętach, ogromny talent do nawiązywania relacji z widzami, trenerzy zwierząt przesympatyczni, zwierzęta prezentują się wspaniale, brak kar dla zwierząt, zwierzęta nagradzane są rybkami za każde wykonane zadanie, wszytsko wyglada naturalnie, zwierzęta nie wyglądają na męczono tresurą, fajna, ciepła relacja między zwierzętami a trenerami. Dużo miejsc parkingowych, na miejscu można napić się kawy, zjeść coś, pobawić się na placu zabaw czy pojeździć kolejką. Polecam

Dziękujemy, Marta M
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Oznajmiam, przede wszystkim naszym najmłodszym, ciut starszym też, wizytę w Sea Park Serbsk. Trochę trzeba podjechać z samej Łeby (11km -jeździ również transport osobowy). Oprócz figur najróżniejszych ssaków morskich, można podziwiać w ciemnej sali ruchome przeżrocza w trójwymiarowym wymiarze prehistorii głębim morskich. Atrakcją dla wszystkich, jest spotkanie w dużej sali widowiskowej z trzema uchatkami (fokami), które są posłuszne swoim trenerom i za każde wykonane zadamie otrzymują w nagrodę porcję rybek i od licznej publiczności, gromkie brawa. Oczywiście same też z brawami do nich dołączają. Jest jeszcze kilka ciekawych pokazów ale ja nie miałem już na to więcej czasu. Polecam na wakacje w sezonie letnim, zwaszcza gdy pogoda nie sprzyja leżeniu na plaży i poza nim również.

Dziękujemy, Ryszard W
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Super miejsce, bilety nie są tanie ale warto. Można spędzić tam cały dzień. Byłam 4 lata temu i dzisiaj...Cala rodzina bardzo pozytywnie zaskoczona super zmianami. Są już 3 baseny pokazowe, rozwinęła się gastronomia ( smaczne jedzonko), super plac zabaw dla mniejszych i starszych dzieci, malpi gaj, plac zabaw pod dachem, trampolinki (ale dodatkowo latne), czyste toalety, bardzo miła i pomocna obsługa. Pokazy rewelacyjne, byliśny na trzech. Bardzo fajne podejście do zwierząt, super pprowadząca. Dzieci zachwycone, fajna zabawa dla mlodszych i starszych. Ogólnie fajne miejsce, super foki i ptaki, miły personel, miejsce z pozytywną energią. POLECAMY :)
A jak będziemy kiedyś w okolicy wpadniemy zobaczyć jak fajnie się to miejsce rozwija.

Dziękujemy, martiwit
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fenomenalne podejście do zwierząt! Takiego ciepła i ich personalnego, podmiotowego traktowania nie widziałam w żadnym, innym parku. Pokazy pełne akcji i humoru. Cudowne miejsce na rodzinny wypad. Dobra zabawa - gwarantowana. Bonusem jest fantastyczna lekcja empatii wobec zwierząt.

Dziękujemy, joanna r
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre zagospodarowanie przestrzeni, większość rzeczy przemyślana, zwierzęta maja całkiem niezłe warunki. W cenie biletu wszystkie atrakcje wewnątrz - kolejka elektryczna, trampoliny . To wszystko na plus, ale...
- większość atrakcji dla dzieci powyżej 4 roku zyci, młodsze nie mogą nawet wejść na rękach
- jedzenie podłe jak na wszystkich takich imprezach
- obrazy wyświetlane na monitorach w Real Ocean maja mniejsza rozdzielność niż koj telefon
- uchatki wytresowane ale całego show nawet nie ma jak porównywać z analogicznymi w Loro Park lub Palmitos Park

Niemniej, będąc nad morzem warto obejrzeć park

Dziękujemy, kubasadlowski