Zapisz
ŁATWO NIE BYŁO

Super atrakcja, coś oryginalnego. Pierwszy raz w życiu jechaliśmy drezynami rowerowymi po torach... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 stycznia 2021
Przemek_K_premo18
Siedlce, Polska
Wysiłek ale opłacalny

Drezyny rowerowe = przejazd ok 2 godzin = w jedną stronę prawie cały czas pod górę z powrotem w dół... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 września 2020
mareksosnowiec
Sosnowiec, Polska

Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miła rozrywka, wykorzystane nieczynne tory. Przejazd dla 4 osób dorosłych, gdzie 2 odpoczywają a dwie pedałują. I te niezapomniane bilety...

2  Dziękujemy, Lubinia
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Jak dla mnie strata czasu i pieniędzy. Zero widoków poza krzakami z masą much końskich, które nie próżnowały. Trasa: 3 km pod górkę, 6 km z górki; powrót - 6 km pod górkę i 3 km z górki. Na stację wróciliśmy zmęczeni i spoceni, nie było mowy o dalszym zwiedzaniu okolic. Przed nami jechał pan z dwojgiem dzieci i nie dał rady sam pedałować, pomogła jemu para jadąca za nim "popychając" jego drezynę. Mega męcząca wycieczka nieadekwatna do ceny.

2  Dziękujemy, aniuszkamc
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna organizacja, obsługa bardzo pomocna.
Trasa do Jankowców bardzo fajna, przejazd tunelem.
Wystarczająca ilość postojów dla osób ze słabszą kondycją.
Pozycja obowiązkowa podczas wizyty w Bieszczadach!

3  Dziękujemy, MarcinC474
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Trasa przejazdu w której uczestniczyłem z rodziną to 18km-cena 108zł.Za tą cenę mamy przejazd 3km delikatnie pod górkę i około 6km z górki, a potem z powrotem. Krajobraz to chaszcze i okoliczne zabudowania.
W drodze powrotnej postój na poczęstunek jak to określili chłopaki nadzorujący przejazd-kawa,lemoniada,ciasto oczywiście wszustko płatne.Lubię się zmęczyć ale mając coś w zamian,a tu mamy sprzęt słabej jakości, kilkukrotne awarie no i to pedałowanie pod górę naprawdę nieźle daje w kość! Z rodziną byliśmy strasznie zawiedzeni,że za tą cenę otrzymaliśmy taką "atrakcje".

2  Dziękujemy, Marcin S
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny pomysł! Pogoda nam dopisała, więc zabawy i śmiechu było mnóstwo. I jeszcze trochę ruchu. Stare tory kolejowe wykorzystane w ciekawy sposób. Polecam!

1  Dziękujemy, 108agnieszkak