Zapisz
Wysiłek ale opłacalny

Drezyny rowerowe = przejazd ok 2 godzin = w jedną stronę prawie cały czas pod górę z powrotem w dół... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 września 2020
mareksosnowiec
Sosnowiec, Polska
Fajna zabawa

Trochę ciężko pedałować pod górę i polecam zabrać osoby z dobrą kondycją na pokład. Ale z górki to... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 września 2020
Wiatraczki

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Jak dla mnie strata czasu i pieniędzy. Zero widoków poza krzakami z masą much końskich, które nie próżnowały. Trasa: 3 km pod górkę, 6 km z górki; powrót - 6 km pod górkę i 3 km z górki. Na stację wróciliśmy zmęczeni i spoceni, nie było mowy o dalszym zwiedzaniu okolic. Przed nami jechał pan z dwojgiem dzieci i nie dał rady sam pedałować, pomogła jemu para jadąca za nim "popychając" jego drezynę. Mega męcząca wycieczka nieadekwatna do ceny.

2  Dziękujemy, aniuszkamc
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna organizacja, obsługa bardzo pomocna.
Trasa do Jankowców bardzo fajna, przejazd tunelem.
Wystarczająca ilość postojów dla osób ze słabszą kondycją.
Pozycja obowiązkowa podczas wizyty w Bieszczadach!

3  Dziękujemy, MarcinC474
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Trasa przejazdu w której uczestniczyłem z rodziną to 18km-cena 108zł.Za tą cenę mamy przejazd 3km delikatnie pod górkę i około 6km z górki, a potem z powrotem. Krajobraz to chaszcze i okoliczne zabudowania.
W drodze powrotnej postój na poczęstunek jak to określili chłopaki nadzorujący przejazd-kawa,lemoniada,ciasto oczywiście wszustko płatne.Lubię się zmęczyć ale mając coś w zamian,a tu mamy sprzęt słabej jakości, kilkukrotne awarie no i to pedałowanie pod górę naprawdę nieźle daje w kość! Z rodziną byliśmy strasznie zawiedzeni,że za tą cenę otrzymaliśmy taką "atrakcje".

2  Dziękujemy, Marcin S
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny pomysł! Pogoda nam dopisała, więc zabawy i śmiechu było mnóstwo. I jeszcze trochę ruchu. Stare tory kolejowe wykorzystane w ciekawy sposób. Polecam!

1  Dziękujemy, 108agnieszkak
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Jedyna atrakcja to sama jazda po torach. Widoki to sam las i krzaki. Trasa w tą i z powrotem. Zawracanie drezyny polega na recznym podnoszeniu i obracaniu drezyn przez obsluge, trzeba wysiąść i zabrać swoje rzeczy - zapamiętać w której drezynie się siedziało. Po drodze są przystanki na ktorych mozna kupić soczek i ciastko, na koniec wycieczki mamy mozliwisc kupienia zdjęcia z drona za 10zl lub za 20zl z wysłaniem fotki na maila. Koszty nie warte przejażdżki. Same drezyny to złom. Pedały luźne, łańcuch non stop spada, brak hamulaca postojowego - na przystanku obsluga hamuje ostatnia drezyne wkładając kamień w hamulec ręczny. Widocznie spodziewalem sie czegoś więcej za kwote ponad 100 zł plus dodatkowe wydatki. Mega rozczarowanie na koniec (właściwie to już podczas powrotu). Wycieczka nie warta tych pieniędzy. Proponuję aby w cenie biletu było ciacho, napoje i zdjecie gratis.

2  Dziękujemy, Majk M