“Pyszna pizza z pieca.”
Pizzeria Oregano — recenzja

Pizzeria Oregano
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Stężyca)

Bardzo smaczna pizza, lokal czysty i przyjemny Bardzo miła obsługa Wygodny parking. Na zewnątrz jak i wewnątrz bardzo przyjemnie.

Dziękujemy, Rodusik

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Najlepsza pizza na świecie! Mój 7 letni syn pierwszy raz w swoim życiu zjadł sam calutka pizze. Pani kucharka wkłada w jej przygotowanie całe swoje serce. Brawa także dla całej przemilej damskiej obsługi. Pycha kompot truskawkowo- rabarbar owy. Wszystkie składniki świeżutkie a ciasto bardzo delikatne i cieniutkie.

Dziękujemy, Patitola
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Bardzo smaczna pizza. Lokal bardzo czysty przyjemny miła obsługa. Jest miejsce gdzie miga pobawić się cięciami pod okiem dorosłych. Dobre miejsce na szybki obiad lub kolacje rodzinna.

Dziękujemy, Anna W
Zrecenzowano 5 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza może i dobra, ale została podana ledwie ciepła, może letnia, a zamawialem siedząc na piętrze lokalu więc daleko nie było... żeby złożyć zamówienie wszedłem na dół bo nikt przez dłuższy czas nie przyszedł.. zamówiłem herbatę to na dnie szklanki pływał kamień z czajnika.. reszta poprawna, tj pizza świeża i w smaku dobra, lokal czysty, ale trzeba by jeszcze kilka rzeczy poprawić..

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 15 stycznia 2019

Każda pizza , a jadłem już kilka różnych była wyśmienita. Przytulnie ,skromnie ,ale sympatycznie. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Tomasz H

Pizzeria Oregano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szymbark, Pomorskie
Stężyca, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Oregano? Podziel się wrażeniami!