“Polecam, domowe, świeże, pyszne”
Taverna Mythos — recenzja

Taverna Mythos
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce, jedzenie jest świeże, duże porcje, wszystko domowe, nawet frytki! Jest bardzo smacznie!

Dziękujemy, Kamlotka

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po przejrzeniu trip advisor, postanowiliśmy pojsc tam na kolacje, iiiii było bardzo smaczne, doradzona PASTISADA z kurczakiem była pyszna i ciekawa, ponieważ nigdy wcześniej nie jedliśmy takiego dania, pyszny kurczak i sos korzenny, deser też bardzo smaczny i duży. Chadza tam mało osób a szkoda bo naprawdę warto

Dziękujemy, 806bartnl
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły gospodarz, świeże produkty, ogromna porcja dla pary, ale i trzy osoby powinny się najeść. Zawartość zależna od porannego połowu. Doskonale przygotowane danie, dzięki któremu można poczuć grecki klimat!

Dziękujemy, karpinsky93
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, zawsze świeże, bardzo gościnny właściciel i przystępne ceny. Za obiad dla czterech osob z napojami, przystawkami i deserem zapłaciliśmy 70 euro.
Szczególnie polecamy Sulwaki, wszystkie dania z owocami morza, chlebek czosnkowy, baklawę i ciasto pomarańczowe.
Niepozorna z wyglądu ale najlepsza jeśli chodzi o jakość restauracja przy tej plaży.

Dziękujemy, mrowkapolarna17
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zawitaliśmy z rodziną na kolacje do taverny Mythos ze względu na urokliwe położenie, przy plaży i jednocześnie nieopodal stawu gdzie rechotały żaby. Klimat niesamowity i urokliwy, od progu przyjął nas przesympatyczny właściciel. Na posiłek trzeba było troche czekać, ale warto było, wszystko przygotowywane na świeżo. Porcje duże i smaczne, oprócz tego co zamówiliśmy właściciel od siebie dał nam przekąski i deser a ceny były przystepne. Świetna atmosfera, czuć Grecję w tym lokalu. Polecam

Dziękujemy, 75_Julo

Taverna Mythos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Agios Georgios Pagon, Korfu

Byłeś(-aś) w Taverna Mythos? Podziel się wrażeniami!