“Masakra”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Lesny Bar
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Skrzeszew)

Poprzedni bar leśny prowadzony prze nieżyjącą już niestety poprzednia właścicielkę serwował bardzo smaczne posiłki. W tej chwili „bar” ma nowych właścicieli i nazwę „magdalenka” nie da się opisać tego czegoś co oni nazywają posiłkami... . Przykład: zamówiłem rosół, ziemniaki z wody, grillowany filet z kurczaka (chcąc spożyć niewielką ilość tłuszczu) i marchewkę z groszkiem. „Rosołu” nie dało sie zjeść .... skiśnięty i rozgotowany makaron, zawierający kilka jego rodzajów (cienki, grubszy i świderki) do tego woda z marchewka... zamiast gotowanych ziemniaków o które prosiliśmy dostaliśmy pieczone, których nie dało się zjeść (stare odgrzewane wióry) co do fileta z grilla ... wyglądał jak karkówka ... ociekająca ciemnym tłuszczem twardy jak zelówka .... marchewka z groszkiem (ciemna breja pełna maki) nigdy więcej .... nie polecam

Dziękujemy, maarianos
Zrecenzowano 3 października 2017

Dużo i smacznie, ceny odzwierciedlają jakość posiłku. Bardzo smaczne desery.
Dziwna forma zamawiania, najpierw do kasy, tam zamawiamy, następnie zajmujemy stolik i serwis kelnerski dostarcza świeże potrawy. Polecam polską tradycyjną kuchnię i zupę "flaki". Bardzo ciekawy wystrój restauracji, wszystko w drewnie i antycznych przedmiotach.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Adam J

Byłeś(-aś) w Lesny Bar? Podziel się wrażeniami!