Orbitz.com
CheapTickets
Travelocity
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2020

Termin pobytu: sierpień 2020
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: martine et jean-pier faure, Propriétaire, Chambres et table d'hôtes Le FougalOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2020

Zrecenzowano: 19 lipca 2020

Zrecenzowano: 18 lipca 2020

Termin pobytu: lipiec 2020
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: martine et jean-pier faure, Propriétaire, Chambres et table d'hôtes Le FougalOdpowiedź udzielona 19 lipca 2020

Zrecenzowano: 17 lipca 2020

Zrecenzowano: 6 października 2019

Wskazówka dotycząca pokoi: réservez avant pour être sur d'avoir une place.
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: martine et jean... f, Propriétaire, Chambres et table d'hôtes Le FougalOdpowiedź udzielona 13 stycznia 2020