“Po korek”
Karczma Wrazidlok — recenzja

Karczma Wrazidlok
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Nieborowice)

Super miejsce z klimatem. Wystrój na wiejską nutę co komu się podoba sposób rubaszny. Ale jedzenie?? Mega pyszne, domowo robione. Super. Warto wstąpić po drodze

1  Dziękujemy, FreeFoxy

Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza karczma w całej okolicy od Rybnika do Gliwic. Bardzo miła i kompetentna obsługa. Jedzenie świeże i pyszne. Zazwyczaj nawet przy wielu gościach czas serwowania potraw krótki. Porcje są ogromne. Polecam serdecznie :)

1  Dziękujemy, dj_angel89
Zrecenzowano 19 maja 2019

Zostaliśmy zaproszeni na wesele do bardzo chwalonej knajpy. Szykowaliśmy się na super degustacje, niestety albo mieliśmy pecha, albo na weselach to standard - słabo. Rosół zimny, kluski odgrzane, ogólnie wybór niezły, jednak tak chwaloną restaurację nie wyglądało/smakowało dobrze. Duży minus dla menager sali - na naszym stole do końca imprezy pozostał słoiczek po jedzeniu dla naszego malucika, zresztą puste butelki też pozostawało bardzo długo na stołach. Nie jestem pieniaczem - a i jest to opinia całego naszego stolika/11 osób/ - dlatego na wesela nie polecam. lipiec 2017r.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Grzegorz S
Zrecenzowano 29 stycznia 2019

Byłam wiele razy i nigdy się nie zawiodłam - jedzenie przepyszne! Zarówno obiady jak i desery są palce lizać :) stosunek ceny do jakości bardzo odpowiedni, trzeba zauwazyć, ze porcje są ogromne, a do tego piękny klimatyczny wystrój restauracji sprawia, że można tam spędzić czas bardzo miło :) Kelnerzy super, jednakże ostatnim razem czekaliśmy dobre 30 minut zanim ktoś do nas podszedł... taki mały wyjatek :)
Odprawialismy tutaj także rocznice ślubu rodziców - świetna organizacja. Sprawna obsługa, krótki czas oczekiwania na jedzenie, żadnych problemów, wszyscy goście zadowoleni.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Fusaeing
Zrecenzowano 6 grudnia 2018

Restaurację odwiedziliśmy poraz pierwszy i ogólnie pozytywne wrażenia. Jedzenie smaczne, duże porcje nie trzeba było długo czekać. Pani kelnerka obsługująca również bardzo miła i konkretna potrafiła doradzić. Niestety nie obyło się bez minusów. Pan przez telefon u którego rezerwowaliśmy stolik nie zapytał nawet o nazwisko. Po przyjeździe Pani stwierdziła, że "coś się znajdzie skoro Państwo rezerwowaliście".... Ryba choć bardzo smaczna ta niestety była nie doprawiona i wręcz zatopiona w sosie co ogólnie nie dodało jej żadnego smaku. Ogólnie wypad udany.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, madziara169

Karczma Wrazidlok — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie
Gliwice, Województwo śląskie

Knurów, Województwo śląskie
Nieborowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Wrazidlok? Podziel się wrażeniami!