“Idealne jedzenie przy trasie”
Zajazd Patrol — recenzja

Zajazd Patrol
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Żarnów)
Zrecenzowano 9 września 2019

Do 'Patrola' zajeżdżam za każdym razem gdy tylko wypadnie mi droga tą trasą i nigdy się nie zawiodłem - porcje duże, jedzenie świeże i pyszne, podane szybko i kosztujące newiele. Polecam obydwoma rękami :)

Dziękujemy, MichWoj

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się na kawę, ale to co zobaczyliśmy na sąsiednich stołach zachęciło nas do zamówienia chociaż zupy. Smak rewelacja, jak w domu, porcja jak dla solidnego mężczyzny, więc nie dałam jej rady, ale mąż po swoich flaczkach dał radę dokończyć. Kawa spoko tradycyjna parzona i oto chodziło.

Dziękujemy, zytar2019
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

wracałam z nadmorza wraz z żoną zamówiła sobie pieczeń wołowa z warzywami wyglądała jak wymiociny a żurek nie ten co dawniej tragedia

Dziękujemy, robert b
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Zatrzymaliśmy się z żoną na obiad przy trasie, ponieważ przed lokalem były tłumy samochodów. Z zewnątrz lokal wygląda na późny PRL, ale skoro tak dużo samochodów, to warto spróbować. Wewnątrz chyba jeszcze wcześniejszy PRL, nawet dyskutowaliśmy, czy to są lata 80 - te, czy 90 - te. Natomiast zaskoczyła nas szybka reakcja kelnerek. Podejście również przypominało nieco późny PRL. W tym momencie dziwicie się dlaczego na 5 gwiazdek dałem 5, ano za harmonie. W PRL gotowano po domowemu, wystrój pasował do kuchni, ceny też bardzo przystępne. Żona zamówiła karczek w sosie chrzanowym, a ja tradycyjnie golonkę. Żona nie mogła wyjść z zachwytu nad smakiem potrawy, natomiast ja pierwszy raz w życiu dostałem golonkę gotowaną w selerze i marchwi. Wolę golonkę z kością, ale ta była bardzo ciekawa smakowo, a seler i marchewka rozpływały się w ustach. Potrawy popijaliśmy wspaniałym kompotem z wiśni. Wygląda na to, że wszystko gotował kucharz, jak dla siebie. Wracając z wakacji na 100% zatrzymamy sie w tej knajpie, aby zjeść w starym PRL. W tamtej epoce nie wszystko było złe.

Dziękujemy, Zbyszek952
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Jedzenie w ilości dla TIRowców, ale tłustawe. Nie było złe ale nie moje gusta. Pierogi duże i wyglądają na domowe.

Dziękujemy, Jakub_Wid

Byłeś(-aś) w Zajazd Patrol? Podziel się wrażeniami!