Zalesie Górne

Zrecenzowano: 3 maja 2019
Przemek_K_premo18
Siedlce, Polska

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardo ciekawe miejsce sle cena biletu nieadekwatne do ilości atrakcji. Mały obszar w lesie szczelnie wypełniono eksponatami przez co stojąc na środku, można stwierdzić, że już wszystko co możliwe zostało zobaczone. Godzina zwiedzania i po zabawie.

Dziękujemy, monikakE9736IJ
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce.Z pośród kilku małych parków właśnie tam bawiliśmy się najlepiej. Prawda jest że jest tam dużo startych t.z.w gratów ale pokazanych w taki sposób że nie zwraca się na to uwagi. Nie ma żądnych dodatkowych kosztów. Wszystkiego mozna dotknąć a nawet do prawie eszystkiego wsiąść.Przez kilka godzin można się fajnie bawić. Atrakcja napewno bez ograniczeń wiekowych. Wrócimy tam jeszcze.

Dziękujemy, RenataC4091
Zrecenzowano: 3 maja 2019

Pisząc recenzję o tym miejscu mam mieszane odczucia bo z jednej strony eksponatów/samochodów związanych z różnymi filmami jest naprawdę sporo i są ciekawie zrobione i przede wszystkim dla dzieci, do dużo samochodów można wejść do środka, dotknąć itp., a z drugiej strony wiele eksponatów nie tylko tych związanych z filmem bo jest też stary sprzęt wojskowy jest w kiepskim stanie technicznym. Sam park rozrywki lub inaczej nazywając park tematyczny jest zlokalizowany w lesie w Zalesiu Górnym w niedalekiej odległości od zalewu i ciekawych terenów przyrodniczych, ale te pokruszone i nierówne chodniki lub ich resztki po których się chodzi wokół eksponatów może powodować pewne zagrożenie i niedogodności w szczególności dla dzieci, po prostu chodząc trzeba dokładnie patrzeć pod nogi. Oprócz powyższego w owej Dzielnicy Filmowej jest kilka innych atrakcji dla dzieci jak „klatka” z kulkami i zjeżdżalniami, nadmuchiwana zjeżdżalnia, park trampolin, urządzenie imitujące lot samolotem, kilka plastikowych dinozaurów, grzybów, mała zjeżdżalnia po której zjeżdża się na nadmuchiwanych kołach, drewniany labirynt. Jest też miejsce na ognisko no i dookoła stoi wiele metalowych figur różnych robotów, stworów z filmów i bajek (podobne widzieliśmy już w jednej z Galerii w Krakowie). Obok wejścia jest też Leśna restauracja z niezłym i niedrogim jedzeniem, a także budka z kołaczami, a na terenie parku „żarciowóz” z zapiekankami, goframi itp. jedzeniem. Do wszystkich tych „lokali” były ogromne kolejki kiedy byliśmy w recenzowanej Dzielnicy Filmowej, a był to 1 maja, więc w Polsce dzień wolny od pracy i pewnie też stąd te tłumy. Za całokształt chyba ze względu na zadowolenie naszego syna daję cztery kółka w mojej ocenie (sam dałbym trzy i pół maksymalnie), ale myślę że warto przez właścicieli trochę bardziej zadbać o teren parku rozrywki, a także o eksponaty które tam sam (umycie, pomalowanie, naprawa itp.). No i tych lokali z jedzeniem powinno być więcej, a zapomniałbym są dwie toalety do jednej nie wchodźcie jak tam będziecie bo ze smrodu można umrzeć, doradzam korzystać z tej w restauracji Leśnej tam jest normalnie i w miarę czysto.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, Przemek_K_premo18
Zrecenzowano: 26 września 2018

Bardzo ciekawe miejsce z bardzo dużą ilością stylizowanych pojazdów. Poza tym także kulki i dmuchańce dla najmłodszych. Wszystkie atrakcje w cenie biletu.
Polecam zwłaszcza, że do każdego pojazdu można wsiąść i poczuć się jak bohater z filmu.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Paweł N