Zrecenzowano 29 lipca 2018

Po raz pierwszy nie wiem jak rozpocząć moja recenzję. Tak niewiele trzeba by z tego hotelu wszyscy wyjeżdżali zachwyceni i wypoczęci, a jednak brak tutaj kogoś by wszystko miał pod kontrola. Na początek plusy:
a) okolica przepiękna, pełna miejsc do spacerów, jazdy na rowerze, wypadów na grzyby (które rosną przy samym hotelu), delikatna bryza od pobliskiego strumyka - 11 pkt na 10 :)
b) Sam hotel nowy, pokoje nie za duże ale naprawdę wystarczy, wszystko jest co potrzeba, super miejsce na gilla - 10 na 10
c) W pokojach czysto, uzupełniana codziennie woda mineralna gazowana i niegazowana, ładne balkony, pokój codziennie sprzątany, kapcie jednorazowe, kosmetyki. - oceniam 9-10
d) basen malutki (mniejszy niż sugerują zdjęcia) ale jest, działa od 7-22, woda ciepła spokojnie wystarczy dla wieczornego rozluźniania (nie nadaje się do pływania, chyba ze dla dzieci) sauna na 6-8 max osób nagrzewana od 18-22. ocena 8 na 10 (ucinam głównie za przerobione zdjęcia).
e) jedzenie w restauracji naprawdę dobre, widać że jest dobry kucharz - w menu każdy coś dla siebie znajdzie. Śniadania: kiełbaski lub parówki, jajecznicę i standardy całkiem smakowite, kawa herbata itp - jest tego wystarczająco chodź nie ma szału. Obiadokolacje wyszły nas za 17,5zł za osobę czyli całkiem nieźle zwłaszcza że jest sok, zupa, 2 danie i deser. Oceniam 8 na 10 (dałem ocenę osiem bo w niektórych hotelach w tej cenie jest lepiej - ale to szczegóły).
f) recepcja bardzo miła, pomocna, obok recepcji pokój zabaw dla maluchów również ok. Sam proces rezerwacji przez maila bardzo sprawnie i bez problemowo a rezerwowałem bardzo późnym wieczorem - oceniam 10/10

Teraz czytając tą recenzje zastanawiasz się dlaczego wystawiłem opinię średnią?
Dlaczego? a dlatego:

Rozumiem zasady hotelu: kuchnia czynna do 20, a sama restauracja do 22 (to właściciel ustala reguły i albo Ci pasuje albo nie przyjeżdżaj) - czyli jeśli chcesz coś zjeść bądź max do 19:30 (by kuchnia do godz 20 się wyrobiła), a piwko zakupisz max do 22. Częściowo rozumiem również braki dobrych osób do pracy - taki mamy czas. Nie może być jednak tak że o godz 19:15 słyszę od Pani, że ona planuje dzisiaj skończyć pracę o 20 w maxie. Multum ludzi po nas odbiło się od stolika. Zwłaszcza, że w drugim dniu pobytu to co dostaliśmy na obiadokolacje wystarczyło by dla mojego 3 -letniego syna. W pierwszy dzień wszystko było ok pyszny sok wystarczający posiłek (był piątek ryba ziemniaki surówka, zupa, deser pycha). Drugiego dnia 4 ziemniaki i odrobinę gulaszu warzywnego z 5-cioma kawałkami (kosteczkami) kurczaka. Widziałem zdziwienie i oburzenie ludzi a było ich sporo. Młoda Pani nie nadaje się do tej pracy (pracuje tam miesiąc, pochwaliła się że jedzie dzisiaj na urlop dlatego planuje zamknąć wcześniej. Jakie było jej zdziwienie gdy o 19:30 pojawiło się około 10 osób by coś zjeść - wszystkich odesłała z kwitkiem. Dodatkowo od drugiej Pani z obsługi, proszę o uśmiech oraz milsze podejście- czułem się jak intruz. Co to za teks na wejście a wy z karty czy na kolację, albo proszę pilnować malucha bo ja teraz prasuje (pech chciał że Pani prasowała akurat obok miejsca do zabaw dla maluchów w jadalni), lub teks "a pani jajecznica czy co".
W sobote wieczorem na moje oko Hotel nie zarobił sporo kasy, na koniec dnia przyjechało sporo osób, każdy chciał coś zjeść i zabawić się wieczorem - niestety nie dało się. Mnie osobiście było głupio więc zamiast zakupić na miejscu wybrałem się po prowiant do sklepu.

Właścicielu hotelu Klaudia masz niezły Hotel w pięknym miejscu. Masz naprawdę dobre jedzenie (ekipę na kuchni), zadbaj proszę by klient który do Ciebie przyjeżdża nie czuł się jak intruz który najlepiej o 20 idzie spać. Dobrze było by wydłużyć godziny pracy restauracji zwłaszcza w weekend. Rowery również przydało by się naprawić - na 6 szt dwa były sprawne. Skoro jajecznica na śniadanie jest robiona indywidualnie, niech bedzie na stoliku informacja o tym (Pani niestety nie zawsze o tym imformowała gości – zwłaszcza jak było ich sporo). Hotel nie jest tani za 500 zł od 4 osób za dobę można już spodziewać się miłej i przyjaznej atmosfery. Tutaj na restauracji mi tego zabrakło. Proszę o dopilnowanie szczegółów a wtedy wrócę tam chętnie po raz kolejny.

Data pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, KrzysioListopad
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bożena M, Właściciel, Hotel KlaudiaOdpowiedź udzielona 31 lipca 2018

Dziękujemy za przesłaną opinię. Przepraszamy za niedogodności z którymi Państwo spotkali się w naszym Hotelu. Państwa sugestie są dla nas bardzo cenne i dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłości takie sytuacje nie miały miejsca. Z pracownikami zostały już przeprowadzone stosowne rozmowy. Mamy nadzieję,że przy kolejnym pobycie w naszym Hotelu zauważycie Państwo zmiany, które dzięki Państwa opinii zostały wprowadzone.
Z poważaniem
Dyrekcja Hotelu Klaudia

Zrecenzowano 5 maja 2018

Zarezerwowałam ten hotel ze względu na rewelacyjne recenzje na bookingu. Dopiero tutaj przeczytałam uwagi podobne do moich spostrzeżeń- czyli booking, delikatnie mówiąc, wprowadził mni w błąd. O hotelu - śniadania bardzo średniej jakosci i mało urozmaicone. O wszystko trzeba się upominać, bo wszystkiego brakuje. Przyjście przed 10 skutkuje widokiem pustką jak po przemarsz wojsk :) no nic, trzeba wstać wcześniej, a akurat chciałam pospać:((( Obiadokolacje smaczne, ale bez polotu, nie ma wyboru, schemat narzucony odgórnie albo karta dań w dodatkowej opłacie. Basen malutki, chyba dla taplania dla dzieci, dorosły nie popływa. Sauna, no cóż, klimat zerowy, jeśli ktoś lubi sauny, a ja lubię. Jacuzzi zewnętrzne to porażka, zaraz przy parasolach barowych, zupełny brak intymności. Nowy hotel i oszczędności na każdym kroku- zbyt mała liczba personelu do obsługi w restauracji i pań sprzątających. Strumyk, co prawda słychać, ale przy odgłosie przyjeżdżających samochodów, balkony mało kameralne. Podsumowując, myślałam, że będzie super, a było bardo przeciętne i tak trochę dziwnie, bo generalnie w hotelach dba się o klientów, nie mówiąc już o nowo powstałych, tutaj tego zupełnie nie zauważyłam. Wyjazdu z pewnością nie powtórzę.

Wskazówka dotycząca pokojów: Z jednej strony strumyk i parking, z drugiej skarpa, a trzecia, to samochody pod balkonem.
  • Data pobytu: maj 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, gdzieniegdzie
Zrecenzowano 18 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz postanowiliśmy z rodziną spędzić święta poza domem. Wybór padł na Hotel Klaudia ze względu na odległość, polozenie, udogodnienia, cenę a przede wszystkim opinie gości. Moje wrażenia z pobytu są jednak mieszane.
Hotel położony przepieknie, w środku lasu, nad szumiacym strumieniem, cisza, spokój, relaks. Nasz spokój zaklocali niestety sąsiedzi, którzy uważali się chyba za jedynych gości, z małymi dziećmi biegajacymi hotelowymi korytarzami z wrzaskiem i piskiem kończąc waleniem pięściami w drzwi.
Pokoje bardzo malutkie, czysciutkie i pachnące. Codziennie sprzatane, donoszona woda mineralna oraz wymieniane reczniki.
Strefa SPA - sauna sucha ok, 1 prysznic w ogólnej toalecie, basen -- maleństwo, raczej tylko do schlodzenia bo popływać nie ma szans; jacuzzi - płatne, zewnętrzne. Z zabiegów nie korzystałam więc nie oceniam.
Personel - przemiła i sympatyczna obsada recepcji. Panie sprzątające dokładne. Obsługa jadalni nieco zagubiona.
Wyżywienie - niestety uważam za najsłabszy punkt pobytu. Na sniadaniach jedyne ciepłe danie to parówki, często czegoś brakowalo, a to maslo, a to mleko, brak cytryny do herbaty. (od 2 dnia pobytu już była dostepna) itp. Trzeba było o wszystko prosić. Obiadokolacje - hm, baaaardzo skromne, serwowane (rosół niesiony w talerzu przez całą stołówkę nie dosyć że już chłodny to ulany ). Kolacja wigilijna też mnie zawiodła. Posklejane pierogi, brak kapusty z grzybami, makówki przypominające raczej zupę makową (chyba ze nie były to makówki, tylko jakiś deser, którego nie znam) ciasta średniej jakości.
Ogólnie gdyby był to pobyt np weekendowy ocena byłaby z pewnością wysoka jednak jako pakiet świąteczny spodziewałam się czegoś szczególnego.

Data pobytu: grudzień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, BEATASUROWIEC
Zrecenzowano 8 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Ogólny standard dla ***. Bardzo miła obsługa restauracji, spełnią wymagania wybrednych. Obiadokolacja składa się z czterech dań: pierwsze, drugie, sok i deser. Porcje duże tak, że nikt nie będzie głodny. W pobliżu hotelu wiele atrakcji i szlaków turystycznych. Dobry dojazd nawet w zimę. W strefie wellness brakuje jacuzzi, jest tylko zewnętrzne i dodatkowo płatne. W standardzie otrzymujemy:
- ładny pokój - miałem z aneksem kuchennym + lodówka
- smaczne jedzenie śniadanie + obiadokolacja
- basen, sauna, siłownia, tenis stołowy, PS3, piłkarzyki
- parking
- miła atmosfera

Data pobytu: luty 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, airmate2016
Zrecenzowano 13 stycznia 2018

Cicho wszędzie, głucho wszędzie to byłby najkrótszy opis hotelu. Mały, kameralny hotel, nowy bo istnieje dopiero 2 lata. Wszystko jest tu nowe, wewnątrz budynku jest winda. Hotel posiada basen, spa jeszcze inne udogodnienia. Posiłki z kuchni hotelowej były smaczne i urozmaicone. Natomiast personel hotelowy nigdy nie odmówił nam jakiejkolwiek prośby z naszej strony. Wszystkie osoby były bardzo miłe i uczynne. Hotel jest położony wśród lasów na zboczu, więc jeśli ktoś szuka odpoczynku w ciszy Hotel Klaudia jest do tego idealnym miejscem.

Wskazówka dotycząca pokojów: Hotel nie posiada dwóch identycznych pokoi. Każdy różni się wielkością, wyposażeniem. Nie każdy pokój posiada balkon.
  • Data pobytu: grudzień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, romanr502