“Polecam”

Restauracja Stolemowa Grota
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Nadole)
Zrecenzowano 6 września 2019

Trafiliśmy tam przypadkiem . Chcieliśmy szybko i dobrze zjeść . Akurat tego dnia obowiązywał bufet szwedzki. Byliśmy zadowoleni , wszystko smaczne i różnorodne

Dziękujemy, MartaOlp

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowałam się na okonia żarnowieckiego z warzywami. Niestety nie mogę powiedzieć,że zrobił na mnie wrażenie. Ryba polana była sosem co spowodowało,że danie zrobiło się ciężkie. Warzywa zdecydowanie przeciągnięte z dużą ilością oleju, w którym zostały usmażone. Do tego cena dania jest po prostu za wysoka. Nie polecam.

Dziękujemy, karinaef
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Pstrąg śmierdzący, ale obsługa twierdziła, że wszystko z daniem jest w porządku. Wymienili wprawdzie na nuggesty, ale na rachunku policzyli za dwa razy droższego pstrąga. Bardzo nieprzyjemne wspomnienia...

Dziękujemy, Paulina P
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie pierwsze wrażenie bardzo przyjemne. Czysta nowoczesna restauracja, kelner miły, pomocny. Zdecydowaliśmy się tam zjeść ze względu na duży płac zabaw dla dzieci. Nie przyszło mi do głowy żeby sprawdzić opinie, lokal wyglądał pro!

Ale....

Rosół - zamówiliśmy dla dzieci, niestety nie podjęły walki ponieważ zupa nie miała smakowo nic wspólnego z rosołem. Pomyślałem ze to może jakaś kaszubska wariacja, nawet mi to smakowało. Musiałem doprawić bo trochę mdławe to było.

Zupa warzywna - tu dziwny wywar na bazie gotowanej papryki pływający w oleju lub innym tłustym ustrojstwie... poddałem się po kilku łyżkach, wywar dziwny w smaku, średnio zjadliwy. 0 soli, mdłe.

Dorsz w boczku- nie miał nic wspólnego z tym ci można zobaczyć na zdjęciach w wizytówce Google. Wysuszone rybsko z boczkiem, dziwne ziemniaki w ściętym sosie w połowie zimne. Sałatka była ok- zjadłem, reszta została.

Okoń - świeży ale ponownie niedoprawiony niczym. Warzywa grillowane słabe.

Pepsi max- super, dobrze schłodzona :) ale tego zepsuć się chyba nie da:)))

Pozddumowywując:

Ogólnie zapłaciłem ponad 110zl, większość jedzenia została na stole. 2 gwiazdki za obsługę kelnera - starał się, jedzenie - porażka.

Dziękujemy, SebPl
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Jedzenie porażka. Dawno nie jadłem czegoś tak niedobrego. Ceny z kosmosu!!! Jak możecie to omijajcie to miejsce z daleka. NIE POLECAM.

Dziękujemy, Łukasz U

Restauracja Stolemowa Grota — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Stolemowa Grota? Podziel się wrażeniami!