Ciekawe doświadczenie

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019
mcmeg8688
Olsztyn, Polska
wspaniała zabawa, gorąco polecam wszystkim

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019
Ewa T
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Jak dla mnie strata czasu i pieniędzy. Zero widoków poza krzakami z masą much końskich, które nie próżnowały. Trasa: 3 km pod górkę, 6 km z górki; powrót - 6 km pod górkę i 3 km z górki. Na stację wróciliśmy zmęczeni i spoceni, nie było mowy o dalszym zwiedzaniu okolic. Przed nami jechał pan z dwojgiem dzieci i nie dał rady sam pedałować, pomogła jemu para jadąca za nim "popychając" jego drezynę. Mega męcząca wycieczka nieadekwatna do ceny.

1  Dziękujemy, aniuszkamc
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Trasa przejazdu w której uczestniczyłem z rodziną to 18km-cena 108zł.Za tą cenę mamy przejazd 3km delikatnie pod górkę i około 6km z górki, a potem z powrotem. Krajobraz to chaszcze i okoliczne zabudowania.
W drodze powrotnej postój na poczęstunek jak to określili chłopaki nadzorujący przejazd-kawa,lemoniada,ciasto oczywiście wszustko płatne.Lubię się zmęczyć ale mając coś w zamian,a tu mamy sprzęt słabej jakości, kilkukrotne awarie no i to pedałowanie pod górę naprawdę nieźle daje w kość! Z rodziną byliśmy strasznie zawiedzeni,że za tą cenę otrzymaliśmy taką "atrakcje".

1  Dziękujemy, Marcin S
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Jedyna atrakcja to sama jazda po torach. Widoki to sam las i krzaki. Trasa w tą i z powrotem. Zawracanie drezyny polega na recznym podnoszeniu i obracaniu drezyn przez obsluge, trzeba wysiąść i zabrać swoje rzeczy - zapamiętać w której drezynie się siedziało. Po drodze są przystanki na ktorych mozna kupić soczek i ciastko, na koniec wycieczki mamy mozliwisc kupienia zdjęcia z drona za 10zl lub za 20zl z wysłaniem fotki na maila. Koszty nie warte przejażdżki. Same drezyny to złom. Pedały luźne, łańcuch non stop spada, brak hamulaca postojowego - na przystanku obsluga hamuje ostatnia drezyne wkładając kamień w hamulec ręczny. Widocznie spodziewalem sie czegoś więcej za kwote ponad 100 zł plus dodatkowe wydatki. Mega rozczarowanie na koniec (właściwie to już podczas powrotu). Wycieczka nie warta tych pieniędzy. Proponuję aby w cenie biletu było ciacho, napoje i zdjecie gratis.

Dziękujemy, Majk M
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz skusiłam się na przejazd drużyną. Ciekawe doświadczenie ale na pewno na chłodniejsze dni kiedy można czerpać 100% frajdy z przejazdu. Trasy nie są bardzo wymagające więc dwie osoby spokojnie poradzą sobie z opanowaniem drezyny.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, mcmeg8688
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Najpierw pedałujesz do góry, a potem na hamulcu wracasz w dół. Pomimo wielkiego deszczu i burzy, przemokniętych ubrań bawiliśmy się wspaniale. Polecam wszystkim tę wspaniałą atrakcję.

Dziękujemy, Ewa T