“poniżej oczekiwań”
Posmakuj Krosno — recenzja

Posmakuj Krosno
Nr 2 wśród 40 Restauracje (Krosno)
Opis: Jesteśmy ludźmi, dla których gastronomia to sposób na życie. Cenimy świeżość i jakość produktów. Chcemy pokazać, że uczciwość i szacunek do kuchni są możliwe. Nasze menu przygotowujemy na sezonowych produktach, wyszukując regionalnych producentów. Posiadamy własny ogródek z ziołami i kwiatami. Staramy się, aby restauracja Posmakuj stała się ulubionym miejscem Państwa spotkań.
Zrecenzowano 5 września 2019

Zamówione danie : policzki wołowe, sos demi glace, puree pietruszkowe, warzywa.
Policzki miękkie ale bez wyrazu, puree jakby "nieobecne" a największy zawód to sos a w zasadzie jego brak. Danie polane czymś czego nie potrafię określić. Danie za ponad 40 zł powinno być już na poziomie. Zauważyłem że z upływem czasu w "Posmakuj" jakość dań zanika a pozostają wyszukane nazwy i nie małe ceny.

Dziękujemy, Mirek P

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mogę pochwalić bardzo uprzejmą kelnerkę która potrafiła zachować się mega profesjonalnie w sytuacji zamieszania z zamówieniem. Jeśli chodzi o jedzenie to smaczne jak na Krosno, lecz bez rewelacji. Sos do tagiatelle niewystarczająco zredukowany przez co miał wodnistą konsystencję i mało wyrazisty smak, natomiast sam makaron bardzo świeży i smaczny. Ceny dosyć wygórowane.

Dziękujemy, patrykuwem
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy przejazdem w Krośnie i zachęceni dobrymi opiniami na TripAdvisor postanowiliśmy znaleść ta restauracje. Nie było jakoś super łatwo gdyż szyld mało widoczny -ale udało się. Zamówiliśmy pizzę posmakuj. W menu nie jest napisane jakiej wielkości jest pizza -musieliśmy dopytać-30cm .Nie ma opcji zamówienia innego rozmiaru. Na pytanie ile trzeba będzie czekać na pizzę kelner odpowiedział „ yyy nie wiem- krótko” Ogólnie kelner nie specjalnie zorientowany. Pizza bardzo smaczna oliwa również choć szkoda ze nie można sobie dobrać innych smaków oliwy.
Obsługa bardzo średnia , wystrój również nie jest jakiś mocno zachęcający. Atmosfera nie specjalna. Uważam, że opinie tej restauracji na TripAdvisor są mocno zawyżone. To przeciętna restauracja z poprawnym jedzeniem i bardzo średnią obsługą. Niczym nie wyróżniająca się na tle innych restauracji. Raczej nie wrócę.

Dziękujemy, Aneta B
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal umieszczony w miejscu łatwo dostępnym dla klientów. Bardzo miła i szybka obsługa- na jedzenie czekałyśmy ledwie 10 minut, mimo dużego ruchu. Przepyszna pizza i wybitna lemoniada ;)

Dziękujemy, podrozetravel
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Mimo wyczytania niekoniecznie dobrych komentarzy stwierdziliśmy, że odwiedzimy znaną restaurację. Jesteśmy mile zaskoczeni. Szybka obsługa, jedzenie bardzo smaczne, ładnie wyglądające i porcje duże. Jeżeli dane mi będzie wstąpić do Krosna to na pewno odwiedzę Posmakuj Krosno raz jeszcze.

Dziękujemy, Kamila K

Posmakuj Krosno — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Korczyna, województwo podkarpackie

Krosno, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Posmakuj Krosno? Podziel się wrażeniami!