“Ma swój klimat ”

Sweet Rock Caffe grill & bar
Nr 10 wśród 40 Restauracje (Krosno)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc na rynku w Krośnie szukaliśmy lokalu aby coś przekąsić. Plus za muzykę oraz dostępność piwa kraftowego. Burgery i ciasto w porządku ale mojito bez smaku. Wystrój ciekawy oraz fajny ogródek.

Dziękujemy, 513arkadiuszs

Zrecenzowano 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czesto jemy w Sweet Rocku, bo burgery są bardzo dobre. Niemniej, jest tu naprawdę kiepska obsługa. Trzeba długo czekać na zamówienie czy na podejście kelnera do stolika. W przypadku dostawy na telefon też nie jest lepiej - kelnerka przyjmująca zamówienie na konkretną godzinę zapisała niewłaściwą godzinę, przez co dostaliśmy jedzenie dużo później niż się spodziewaliśmy. Jedzenie jechalo do nas bardzo długo (a mieszkamy niedaleko lokalu), bo frytki były już zimne i nie nadawały się do spożycia, a burgery były letnie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, R286
Zrecenzowano 2 kwietnia 2019

Fajne miejsce na dobrą kawę, pyszną przekąskę i fajny deser. Zarówno na spotkania rodzinne, jak i towarzyskie czy randki. Miła obsługa, świetny wystrój zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz bardzo mi się podobają.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Justyna C
Zrecenzowano 30 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie świetny wystrój i miła obsługa z pewnością będę wracać rodzinna atmosfera czas spędzony tu uznaje za udany

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, zgodnaniezgodna
Zrecenzowano 30 marca 2019 z urządzeń przenośnych

W menu burgery, bagietki, ciabaty, salatki. Proste, smaczne jedzenie. Podane dosc szybko. Lokal przyjemny z zimowym ogródkiem.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Travel593856

Sweet Rock Caffe grill & bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krosno, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Sweet Rock Caffe grill & bar? Podziel się wrażeniami!