“Udany powrót”
Wino i Talerzyki — recenzja

Wino i Talerzyki
Nr 1 wśród 40 Restauracje (Krosno)

Na talerzyki można zawsze liczyć !!!
Elastyczność w sprawach wymagań dotyczących bycia wegetarianinem, weganem czy braku tolerancji na laktozę wymaga pochwały. Za każdym razem otrzymuję smaczne potrawy niezależnie czy są w menu czy są spontanicznie przygotowywane na życzenie. Wysoka jakość oraz smak powodują, że wracam do tej restauracji.

Dziękujemy, nataliaL6380YQ

Zrecenzowano 7 września 2019

Piękne smaki, kuszące marzeniami. Niby malutka porcja ale jakże obiecująca!
Uwielbiam. Za każdym razem to jak podróż do innego wymiaru.

Dziękujemy, Monika S
Zrecenzowano 6 września 2019

Po nazwie spodziewałem się spolonizowanego tapas. Dobrej selekcji win i smacznych, prostych, małych dań. Miejsce wydawało się idealne. Najbliższa winnica 7 km dalej. Niecałe 200 km rejony winiarskie Słowacji obrać Tokaj i Eger na Węgrzech. Do tego w okolicy gromada świetnych producentów ryb, jagnięciny, serów. Niestety w środku rozczarowanie. Oprócz tokaju średnie wina włoskie i hiszpańskie serwowane w formule kieliszki w cenie butelki. Jedzenie w miarę smaczne ale jak na kuchnię autorską dość banalne. Niektóre pomysły zupełnie od czapki, jak podlewanie kremu z grzybów oliwą truflową.

Dziękujemy, 556bogdang
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Wyśmienite minimalistyczne porcje. 3 talerzyki na osobę w zupełności wystarczają. Polecam!!
Na zimno perfect
Na ciepło ogień
Deser pychota!

Dziękujemy, DroppedOpa
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Mimo wielkiego tłoku zostaliśmy obsłużeni dość szybko, a jedzenie było doskonałe - najlepsza kaczka jaką jedliśmy w tym sezonie a jedliśmy kilka.
Olbrzymią zaletą restauracji jest to że serwuje rzeczy bardzo rzadkie - dziczyzna, polskie miody.
Można tam zjeść i przekąskę i wielki obiad.

Dziękujemy, Zofia P

Wino i Talerzyki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Korczyna, województwo podkarpackie

Krosno, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Wino i Talerzyki? Podziel się wrażeniami!