“Wspaniała Jagusia”
Cukiernia Jagusia — recenzja

Cukiernia Jagusia
Nr 15 wśród 40 Restauracje (Krosno)

Super cukiernia krośnieńska. Miła obsługa wspaniałe lody no i równie wspaniałe wypieki .Polecam szczególnie smakoszom ciast i lodów

Dziękujemy, Adam1948

Zrecenzowano 1 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Lody bardzo dobre, ale obsługa klienta w trakcie większego ruchu to porażka. Sprzedawczyni mnie pospieszała przy wyborze lodów, na koniec i tak otrzymałem inny smak. Przepychanki słowne przy klientach między sprzedawczyniami też nie są na miejscu.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Adrian F
Zrecenzowano 11 czerwca 2017

Najlepsze domowe lody! Trzeba liczyć się z tym, że latem są duże kolejki, ale naprawdę warto. Zawsze będąc w tym regionie Polski zajeżdżamy z mężem do Jagusi. Chyba najlepszy smak lodów, to śmietankowy, ale polecam też sernik, mam zamiar próbować dalej :) Serdecznie polecam!

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Ewa E
Zrecenzowano 21 stycznia 2017

Lody naprawdę bardzo dobre, ciasta nie powalają ale niezłe. Kawa dobra. W sumie warto odwiedzić ale latem trzeba się liczyć z kolejkami po lody !!!

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, andy5604
Zrecenzowano 8 września 2016

lody w wielu smakach tak naprawdę trudno się zdecydować, które wybrać. Sernikowe smakowały obłędnie, kawowe i chałwowe również. Cieszę się, że nie mam w popbliżu takiej lodziarni bo mogłoby się to dla mnie źle zakończyć.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, m_6305

Cukiernia Jagusia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krosno, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Cukiernia Jagusia? Podziel się wrażeniami!