“Rozczarowanie”
Life Resto&Pub — recenzja

Life Resto&Pub
Nr 1 wśród 1 Desery (Zabierzów)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjście zainspirowane dobrymi opiniami. Niestety, moje oczekiwania były większe. Stek szarpany bardzo dobry, choć nie wiem czemu się tak nazywa, skoro jest skrojony. Zupy bardzo dobre. Natmiast czarne tagliatelle z owocami morza to jakiś żart - talerz, co prawda, dobrego makaronu, ale ze 'słownie' dwunastoma malutkimi owocami morza, skrzętnie złożonymi na górze makaronu, żeby robiło dobre wrażenie. Także czarne tagliatelle z owocami morza jest jedynie ozdobiony owocam morza, w tym taniutkimi krewetkami koktajlowymi... Słabo.

Dziękujemy, _Aggy8_

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Odwiedziliśmy dzisiaj Life skuszeni dobrymi opiniami. Jedzenie ok. Niestety - być może miłą - atmosferę miejsca zagłuszała grupa młodych mężczyzn, która swoim głośnym zachowaniem skutecznie odstraszyła nas od wypicia poobiedniej kawy. A szkoda, bo z chęcią zostalibyśmy na dłużej. Najbardziej martwi fakt, że nikt z obsługi nie reagował...Ps. Byłoby również miło jeść w odkurzonym ogródku i na ładnych, a nie obtłuczonych talerzach:(

Dziękujemy, Poznan123
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Tym razem w czwórkę, pizza jak zwykle wyśmienite, ravioli ekstra. Tłumy wieczorem w piątek, ale miejsce się znalazło Warto tu wracać

Dziękujemy, 839tomasz
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny wybrałem się tu na obiad i po raz kolejny mogę polecić to miejsce. Bardzo miła obsługa, pyszne potrawy, wygodnie i miło. Oby tak zostało na zawsze.
Wyjazd dwukrotnie powtórzyłem w maju, zjadłem stek szarpany, a kilka dni później makaron z krewetkami. Gdybym mógł, byłbym tu codziennie. Fantastyczny smak, idealne proporcje i fantazja szefa kuchni.
Gratuluję, bo poziom nie zmienił się od kiedy pamiętam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Mtxx
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pablito1972, Chef, Life Resto&PubOdpowiedź udzielona 21 maja 2019

Wow jak miło :)))

Serdecznie dziękujemy za to że goście potrafią nas tak docenić,pozdrawiamy i zapraszamy :)

Zrecenzowano 4 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny wypad nieplanowany i jak zwykle rewelacja, stek szarpany z parmezanem, rukolą itp. wyśmienity. Reszta towarzystwa też zadowolona z makaronów, ravioli, pizzy itd.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 839tomasz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pablito1972, Chef, Life Resto&PubOdpowiedź udzielona 5 kwietnia 2019

Bardzo serdecznie dziękujemy :)

Life Resto&Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kochanów , Małopolskie

Byłeś(-aś) w Life Resto&Pub? Podziel się wrażeniami!