“Pysznie jak zawsze”
Molo Restauracja — recenzja

Molo Restauracja
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Osiek)

To już któraś z kolei wizyta na MOLO i zawsze jesteśmy zadowoleni zarówno ze smaku zamówionych dań jak i z ich dekoracyjnego wyglądu.
Obsługa kelnerska na najwyższym poziomie. Co jakiś czas karta ulega zmianie, nie całkowicie, ale niektóre dania zastępowane są innymi w zależności od sezonu.
Gorąco polecam!

Dziękujemy, JoanM0125

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

ostatni pobyt spowodował duże pragnienie u mnie i moich gości, w większości potrawy były przesolone: halibut (papkowaty i słony), strozapretti również w mocno słonym sosie. uwzględniając moje wcześniejsze tam wizyty mam nadzieję, że tylko czasowa niesprawność. na pewno wrócę by to sprawdzić

Dziękujemy, mekrocz
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak zawsze jestem zachwycony po odwiedzinach MOLO restauracja serwuje świetne dania, o atrakcyjnym wyglądzie i podawane przez miła obsługę. Tatar jest wręcz artystycznie ułożony. Żeberka przepyszne jestem już 5 raz i na pewno wrócę jeszcze wiele razy.

Dziękujemy, Oskoma
Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Obiekt cudowny! Pięknie położony, klimatyczny, można czuć się jak na pięknej wsi, z widokiem na góry, ważkami latającymi nad wodą...Bajka! Atrakcji sporo i na pewno warto, natomiast desery czy kawa mrożona dosyć średnie a cenowo dosyć wysoko, szczególnie porównując jakość do ceny. Miejsce polecam, desery średnio:/

Dziękujemy, Milpsa88
Zrecenzowano 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja z pięknym widokiem na jezioro. Szef kuchni z aspiracjami, desery cieszą oko i podniebienie. Spory ruch, jak na miejsce oddalone od wszystkiego. Posiłki dla zorganizowanych grup wydawane bardzo sprawnie.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Polowianka

Molo Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wadowice, Małopolskie

Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Molo Restauracja? Podziel się wrażeniami!