Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Hotels.com
Expedia.com
eDreams
Travelocity
Wyświetl 11 oferty
Zrecenzowano: 23 listopada 2020

Hotel w bardzo ładnej okolicy, obsługa miła i pomocna. Przy panującym reżimie sanitarnym działanie hotelu to jakieś nieporozumienie. Śniadania w formie bufetu, ale nie można samemu nakładać posiłków na talerz. Idzie z nami miły pan kelner któremu mówimy co ma nożyc na talerz... Jaki to ma sens jeżeli np na kręgielni wszyscy dotykają kul i one nie są dezynfekowane? Basen oczywiście działa normalnie, wszyscy mogą korzystać. Wychodzi na to, że tylko na stołówce czeka na nas wirus
Drugi wielki minus to menu które jest dostępne w restauracji hotelowej. Danie wegetariańskie jest JEDNO i jest to pizza Margherita.

Termin pobytu: listopad 2020
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Elestur
Zrecenzowano: 20 października 2020 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym hotelu wraz z rodziną na urlopie zimą. Miejsce godne polecenia. Super strefa spa z basenami i jakuzzi, w której prawie zawsze byliśmy sami. Spokojne, miejsce idealne do odpoczynku od miejskiego zgiełku. Obok hotelu jezioro wokół którego można spacerować podziwiając zachody i wschody słońca. W hotelu znajduje się również kręgielnia i restauracja z przepysznym i różnorodnym jedzeniem.

Termin pobytu: grudzień 2019
Dziękujemy, LeonardL1123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Beata Klęczar, Marketing, Molo Resort HotelOdpowiedź udzielona 22 października 2020

Bardzo dziękujemy za docenienie naszego pięknego otoczenia oraz jedzenia w restauracji. Bardzo miło było, Państwa gościć. Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy!

Zrecenzowano: 3 września 2020

Kto pierwszy ten lepszy. Wszystkie leżaki i/lub parasole zajęte w pół godziny od otwarcia basenów. To była niedziela z piękną pogodą i wydawało się, że cały śląsk i małopolska zjechały na baseny w Osieku. Czy warto płacić 40 zł za polezenie na betonie, bez szans na cień?...

Termin pobytu: sierpień 2020
Dziękujemy, Magda D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Beata Klęczar, Marketing, Molo Resort HotelOdpowiedź udzielona 6 września 2020

Basen w słoneczne niedziele, cieszy się popularnością wśród naszych gości. Miejsca i leżaki są zajmowane przez gości, którzy jako pierwsi przyszli na nasz basen. Warto wziąć to pod uwagę gdy zapowiada się upalny dzień. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 19 lipca 2020

Do hotelu przyjechaliśmy w weekend z soboty na niedzielę. Kompleks oferuje wiele, nie można się tu nudzić. Piękna aura i dobre jedzenie. Niestety nie polecam przyjazdu w weekend, kiedy organizowane jest wesele na sali śniadaniowej. Nie ma szans zasnąć w takich warunkach. Szklanki i kubki wręcz podskakiwały w pokoju od bębniących basów pod nami. Stoperów nie było w pokoju, dostaliśmy z recepcji jedną parę na nas dwóch bo zabrakło im żeby dać drugą parę. Jednak stopery nie miały szans z głośną muzyką i dudniącymi ścianami. Nie podejrzewałam, że na tym ‚wypoczynkowym’ wypadzie moje stopy mimowolnie będą kołysać się o 3 w nocy w rytm disco polo, a mój mąż zdenerwowany i zmartwiony o nieśpiącą żonę w zaawansowanej ciąży będzie krążył w nocy po pokoju. Rada dla przyjezdnych, którym zależy na odpoczynku - rezerwujcie nie w weekend i dla pewności pokój nie nad salą śniadaniową i klubem...może w drugiej części hotelu udałoby się zasnąć...

Termin pobytu: lipiec 2020
Dziękujemy, Dominika M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Beata Klęczar, Marketing, Molo Resort HotelOdpowiedź udzielona 29 lipca 2020

Dziękujemy, że odwiedzili Państwo nasz resort! Cieszymy się, że jedzenie i aura naszego resortu przypadła Państwu do gustu. Jeśli chodzi o imprezy/wesela w naszym hotelu: informujemy o nich na stronie internetowej, podczas dokonywania rezerwacji oraz meldunku. Przykro nam z powodu niegodności. Serdecznie pozdrawiamy i mamy nadzieję, że odwiedzą nas Państwo ponownie!

Zrecenzowano: 29 czerwca 2020

Jakiś czas temu byłam na przyjęciu weselnym w tym obiekcie. Sala bardzo ładna- piękne kolory i świetny widok na pobliski staw.
Obsługa na najwyższym poziomie. Panowie kelnerzy, którzy nas obsługiwali bardzo kompetentni i chętni do ewentualnej pomocy.
Posiłki główne dobre ale bez zachwytu. Natomiast bardzo smakowały mi desery w formie ciast, lodów oraz mini deserków.

Termin pobytu: czerwiec 2020
Dziękujemy, n0chee
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MOLORESORT, Kierownik ds. PR, Molo Resort HotelOdpowiedź udzielona 5 lipca 2020

Bardzo dziękujemy na wizytę! Cieszymy się, że przyjęcie się udało a standardy obsługi spełniły Pani oczekiwania. Serdecznie zapraszamy ponownie i mamy nadzieję, że niedługo nas Pani odwiedzi i spróbuje innych dań głównych z karty, które Panią zachwycą. Serdecznie pozdrawiamy!