“Super, super, super!”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Pizzeria Per Te
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Sienno)

O pizzerii w Siennie słyszałem od znajomych wiele razy, ale jakoś nie dane było mi jej spróbować. Wreszcie zabrałem rodzinę i pojechaliśmy przetestować tą świetną, jak mówiono, pizzę. Sam lokal w porządku, nie jest najgorzej, ale to pizza ma być główną gwiazdą wieczoru. Zamówiliśmy margheritę i pizzę z boczkiem, papryką, pieczarkami, śmietaną i koperkiem. Pizza naprawdę świetna, fajne kompozycje, składniki w odpowiednich ilościach i jak to bywa we włoskich pizzeriach, zamiast sosów oliwka. Zdecydowanie polecam, choć nie jest to pizza nr 1 w regionie, jeśli chodzi o mój gust, bo delikatnie lepsza jest pizza w Tarłowie. Obrodziło nam perełkami w regionie :)

Dziękujemy, zmstr

Byłeś(-aś) w Pizzeria Per Te? Podziel się wrażeniami!