“Super!”
Viva la Pizza — recenzja

Viva la Pizza
Nr 2 wśród 5 Restauracje (Kowale)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza w okolicy, jeszcze nigdy się nie zawiodłem! Szybka dostawa :)
Z żadnej innej pizzerii już nie zamawiam :)

Dziękujemy, andrzejk861

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Generalnie ok, troche grube ciasto, ale nia ma sie co czepiać...kto co lubi. Panowie bardzo uprzejmi, realizacja zamówienia błyskawiczna

Dziękujemy, B4941OTkamilk
Zrecenzowano 17 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super pizza, najlepsza w trójmieście na cienkim cieście z bardzo dobrymi i jakościowymi produktami, polecam !!!!

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, olusiazysk
Zrecenzowano 19 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam smakoszom włoskich smaków!Pizza z rukolą,świeże składniki,wysoka jakość!Lokal mały,ale przytulny!Obsługa uśmiechnięta!!!

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, tuptussuper
Zrecenzowano 9 czerwca 2017

Pizza najlepsza na pewno w Trójmieście, gości u nas kilka razy w miesiącu, jest pyszna, lekka i z dobrych składników. Mam nadzieję, że się nie zepsuje.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, KarolinnB

Viva la Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Viva la Pizza? Podziel się wrażeniami!