Jastarnia

“Jak ocenić to miejsce? Trudno powiedzieć albo... to skomplikowane”
Rettungsbudy — recenzja

Rettungsbudy
Nr 13 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Zrecenzowano 1 września 2019

Fajnie umiejscowiona knajpa, z widokiem na morze, nie jest to tani namiot warki czy lecha, za co ogromny plus. W piątek o 21.30 obsługa poinformowała nas, że najlepiej by było zamówić sobie drinka już w barze, bo o 22.00 kończy się obsługa kelnerska. Troche byliśmy zaskoczeni, bo to przecież jeszcze pół godziny. Ostatecznie kelnerka 20 minut później przyniosła drinki. Chcieliśmy zamówić pizze, bo z zamiarem zjedzenia tej słynnej w Jastarni pizzy przyszlismy do tej knajpy. Nie udało się. O 22 pizzerman poinformował, że już zamyka - podkreślam - cała knajpa ludzi, impreza sie dopiero rozkreca. No nic, obeszlismy sie smakiem, zamowilismy jeszcze pyszna i olbrzymia pinacolade za 29 zł i poszliśmy szukać kebaba, skoro pizza nie była nam pisana;) Aha - wspomne tylko ze przed 23.00 dwóch typkow zajadało sie pizza, wyglądali na znajomków obsługi....
Druga próba zjedzenia pizzy w w poniedziałek. I znowu wtopa. O 19.00 pizzerman powiedział, że bedziemy czekać 1,5 godziny na pizze (w knajpie było praktycznie pusto), a kiedy nie zniechęciliśmy się tą informacją - motywacja była! - i wciąż chcieliśmy złożyć zamówienie, to stwierdził, że w sumie to on nie przyjmie zamówienia, bo został sam za ladą i nie da rady... I o co tu chodzi?

Dziękujemy, Z5883FHmonikab

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne przystawki, wspaniałe cocktaile, miejsce z klimatem.
Obsługa - życzył bym sobie zawsze takiej!!!!

Dziękujemy, massabie
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Jak lubisz techno i towarzystko naćpanych małolatów to miejsce dla Ciebie. Dla nas nie. Mało czułem się tam bezpiecznie. Ceny drinków i piwa ok.

Dziękujemy, robertkQ4455CL
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zero zainteresowania ze strony obsługi mimo małego ruchu... Po około 40 minutach zrezygnowalismy.
Nie polecam.

Dziękujemy, stevelowicz
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Wreszcie ktoś zna się na drinkach i umie przyrządzić drinki z prawdziwego zdarzenia a nie po chamsku wymieszać colę z wódką tudzież whisky . Do tego smaczna kuchnia , miła i profesjonalna obsługa no i to miejsce ... tuz przy morzu z widokiem na nie :) .

Dziękujemy, ewik1970

Rettungsbudy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Rettungsbudy? Podziel się wrażeniami!