“Bez szału”
Cantina Port — recenzja

Cantina Port
Nr 21 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo przeciętne. Pizza do zaakceptowania jak jest się bardzo głodnym. Burger - troche lepiej. Obsługa nie zasługująca na napiwek. Pracują za kare ? Bardzo flegmatyczni, bez życia, jakby obrażeni na cały świat, o jakimkolwiek uśmiechu nie wspominając.
Do Cantiny ? Nie, dzieki.

Dziękujemy, msblancag

Zrecenzowano 1 września 2019

Z zewnątrz Cantina Port przyciągała nas bardzo ale to bardzo, niestety po wejściu do środka i doświadczeniu najgorszej jak do tej pory obsługi nieszczęśliwi wyszliśmy głodni. NIE POLECAM!
Następnego dnia odkryliśmy restaurację ANANASY - tam na szczęście obsługa była bardzo miła, a jedzenie pyszne. Hamburger Firmowy i pizze z pysznymi oliwami nagrodziły nam rozczarowanie z dnia poprzedniego.

Dziękujemy, Uminaaa
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Bardzo przyjemna restauracja przy porcie . Jedzenie ok , najlepszy żurek jaki kiedykolwiek jedliśmy i wspaniała szarlotka na ciepło ( podobno miejscowy wypiek ). Doskonała obsługa w osobie p. Julki :) (pozdrawiamy) . Jedyny mankament drinki: aperol zbytnio rozwodniony , w pina coladzie zabrakło soku ananasowego .

Dziękujemy, ewik1970
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Walka o stolik, kalnerka nie pomorze ewentualnie spróbuję zgadywać który stolik się zwolni. Walka i wyścig do zwalniającego się stolika, ale jeśli masz znajomą kelnerkę, stolik i jedzenie dostaniesz poza kolejką. Długi czas oczekiwania na obsługę i posiłki, dania podawane tak, że cześć z nas zjadła, a reszta jeszcze nie otrzymała posiłków. Pizza przypalona, gorzka ale połowa nieprzypalona była smaczna. Dania w smaku przeciętne. Porcje nieimponujace.

Dziękujemy, Michal S
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Niestety po dzisiejszej wizycie w restauracji wyszłam bardzo niezadowolona. Zaczynajac, na przystawkę zamówiliśmy 2 razy bruschettę (w karcie opisane jako: gorące grzanki ze świezymi pomidorami oraz bazylia (cena 17 zł). Dostaliśmy danie w miarę szybko po po jakiś 7min. Jednak musieliśmy obydwie porcje zwrócić bo grzanki nie były gorące, a nawet ciepłe. Były po prostu zimne. Po zwróceniu uwagi kelnerce usłyszałam tylko ,bo pomidory są zimne, a grzanki dopiero co wyjęte z pieca. Ani przepraszam, oczywiście danie nie zostało nam wymienione tylko po prostu zabrane i obsługa dalej leciała z zamówieniami. Na danie główne zamówiliśmy 2 pizzę. Ja wybrałam pół na pół hawajska(ser, szynka, ananas) z pizza ,diavola, czy coś takiego (ser, salami pikantne, pepperoni). I tu kolejne zaskoczenie bo zostałam pół pizzy hawajskiej (była ok), natomiast druga połówka była z serem, peperoni i uwaga: papryczkami jalapeno. Dlatego po raz kolejny byłam zmuszona wołać obsługę, mówię Pani ze nie zamówiłam pizzy z papryczkami jalapenio bo ich nie lubię a w rozpisce składnikach pizzy ich nie było. Na to uwaga kolejny hit: Pani do mnie ze papryczki to są papryczki peperoni no większej głupoty nie usłyszalam nigdy w żadnej restauracji. Przeprosin nie uzyskałam i przy tej wpadce. Kiedy przyszło do uregulowania rachunku była na nim jedna porcja z dwóch bruschetty które zamawialiśmy. I tu także musiałam wchodzić z interakcja z obsługa ze nie zapłacimy za danie które w całości zwróciliśmy. Bo wielkich trudach w końcu udało nam się dotrwać do końca kolacji. I tu ukłon w stronę ostatniego chlopaka który nas obsługiwał (na chyba 4 dziewczyny które się przewinęły). Bo przeprosił za błąd w rachunku który nam przyniósł.

Dziękujemy, TurystkazPolski1234

Cantina Port — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Cantina Port? Podziel się wrażeniami!