Jastarnia

“Moja opinia”
śledź i pasta — recenzja

śledź i pasta
Nr 2 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Opis: Witam Państwa. Serdecznie zapraszamy do naszego lokalu Duna pod nową nazwą Śledź i Pasta w Jastarni, gdzie już od 2000 roku serwujemy dla Was przepyszne rybki. Proponujemy Państwu ryby smażone tradycyjnie , grillowane lub też pieczone. Z ryb bałtyckich proponujemy państwu w zależności od pory roku dorsza, łososia, flądrę i turbota.W menu mamy również halibuta, solę, pstrąga, sandacza i makrele. Do rybek proponujemy szeroki wybór dodatków i świeże surówki własnej produkcji. Na szczególną uwagę zasługują nasze wyroby garmażeryjne, proponujemy państwu dwanaście rodzajów śledzi: min. Śledzie marynowane po kaszubsku, śledzie z czosnkiem i ziołami, śledzie na słodko z rodzynkami i śliwką w sosie imbirowym, śledzie w pieprzu ziołowym lub cytrynowym lub śledzie solone w śmietanie. Cały nasz garmaż jest dostępny również na wynos, posiadamy specjalnie do tego przystosowane opakowania różnej wielkości, dzięki nim będą mogli państwo delektować się naszymi wyrobami również po powrocie do domu, jak również poczęstować nimi znajomych i rodzinę. Poza śledziami proponujemy Państwu znaną dobrze naszym klientom przepyszną pastę rybną z makreli i łososia z dodatkiem świeżej cebulki, jajka i ogórka. Dla tych, którzy nie przepadają za śledziami na przystawkę proponujemy placki ziemniaczane z łososiem wędzony, kawałek dorsza po grecku, tatar z łososia, carpacio z łososia, kotleciki z dorsza lub też rybkę w occie np. dorsza albo makrelę. W lokalu Śledź i Pasta warto skosztować również zup rybnych. Na szczególną uwagę zasługuje tradycyjna zupa rybna, czyli rosół z ryb bałtyckich takich jak dorsz, łosoś i flądra. Dla amatorów nieco ostrzejszych doznań proponujemy pikantną zupę rybną po węgiersku. W naszym sklepie oprócz garmażu mogą państwo zakupić świeże wędzone ryby z własnej wędzarni. Zapraszamy serdecznie i życzymy smacznego.
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie godne polecenia. Ryby w różnej formie, każda smaczna. Sporo miejsca, kącik dla dzieci i miła obsługa. Jedyny feler to brak możliwości płatności kartą.

Dziękujemy, simonsY4560YV

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny jak nad polskim morzem ale za to bardzo smacznie. Wszystko świeże jedyny minus brak możliwości płacenia kartą ale można Blik-iem.

Dziękujemy, GrriSza
Zrecenzowano 5 września 2019

Byliśmy tam dwa razy :zupa rybna na ostro za pierwszym razem była z łososiem w następny dzień z dorszem ale smakowo bardzo dobra ,smaczna , ostrawa ale nie za bardzo, śledzie pyszne mięsiste , ryba dorsz smażona też ok , pasta z makreli bo taką jedliśmy (podobną robi mąż w domu) smaczna , polecam poza sezonem nie ma takich kolejek, fakt panowie przyjmujący zamówienia popadli w rutynę -przydałby się uśmiech nr 5 na ich twarzy :) ogólnie warto tam się zatrzymać i zjeść .Polecam

2  Dziękujemy, rowerzysci
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do tego miejsca na śniadanie i byliśmy bardzo zadowoleni. Ceny sa faktycznie dość wysokie, ale wszystko było bardzo dobre i świeże, także polecam.

Dziękujemy, T2562UZpaulab
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Fajnie ale żeby za sałatkę z łososiem (poke) płacić 200 zł za kilogram = przesada. Socjalistyczny system obsługi - panie kelnerki drą się na cały ogródek... numerek 16 odebrać !!! :)... I co zwróciłem uwage... żadnych paragonów :)

1  Dziękujemy, robertkQ4455CL

śledź i pasta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w śledź i pasta? Podziel się wrażeniami!