“Oszukana zupa rybna”
Homar — recenzja

Homar
Nr 5 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęcona pozytywnymi opiniami o restauracji Homar, weszłam na szybki obiad przed wyjazdem do domu. Wybór padł na zupy. Moja Mama wybrała rosół a ja zupę rybną. I rozczarowanie. Rosół letni, a umówmy się co jak co, ale ta zupa powinna być gorąca a zupa rybna... oszukana. To ten sam zwykły rosół tylko zamiast makaronu zawierał pulpeciki rybne (o zgrozo!) bo gdybym chciała jeść pulpety to bym je zamówiła... w smaku nie były złe, ale liczyłam na kawałki gotowanej ryby i warzyw... także wyszłam z niesmakiem. Nie lubię jak się oszukuje klienta, pierwszy raz trafiła mi sie taka „zupa rybna”. Szkoda.

Dziękujemy, bumblebe86

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Homar to chyba nasza ulubiona restauracja w Jastarni. Generalnie unikam wszelkich smażalni ryb, ale Homar to zdecydowanie wyższa klasa. Ryby zawsze świeże i smaczne, obsługa miła, wyśmienite rybne przystawki. Gorąco polecam wielki wybór przystawek ze śledzia.

Dziękujemy, kubakapl
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre krewetki i losos baltycki.
Foteliki dla dzieci na miejscu
Zamawianie przy barze
Mila obsluga
Polecam

Dziękujemy, Chris_CzPL
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie, choć nienajtaniej i porcje okazały zbyt małe dla niektórych pasibrzuchów rodzaju męskiego ;)

Dziękujemy, Kamiska88
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie rewelacyjnie zwłaszcza to oznaczone lokalna gwiazdka , a i jeszcze jedno na śledziach naprawdę się znaja

Dziękujemy, Ziuta1234

Homar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Homar? Podziel się wrażeniami!