“Fantastyczna nadmorska restauracja”
Homar — recenzja

Homar
Nr 5 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Homar to chyba nasza ulubiona restauracja w Jastarni. Generalnie unikam wszelkich smażalni ryb, ale Homar to zdecydowanie wyższa klasa. Ryby zawsze świeże i smaczne, obsługa miła, wyśmienite rybne przystawki. Gorąco polecam wielki wybór przystawek ze śledzia.

Dziękujemy, kubakapl

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre krewetki i losos baltycki.
Foteliki dla dzieci na miejscu
Zamawianie przy barze
Mila obsluga
Polecam

Dziękujemy, Chris_CzPL
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie, choć nienajtaniej i porcje okazały zbyt małe dla niektórych pasibrzuchów rodzaju męskiego ;)

Dziękujemy, Kamiska88
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie rewelacyjnie zwłaszcza to oznaczone lokalna gwiazdka , a i jeszcze jedno na śledziach naprawdę się znaja

Dziękujemy, Ziuta1234
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Szybki rodzinny obiadek. Zamówiliśmy dania bez ryb - schabowy z kapustą i pierś z kurczaka ze szpinakiem. Świeżo i smacznie. Dużo osób, wielu wracających, z zasłyszanych rozmów wokół menu z ryb cieszące się bardzo dużym powodzeniem. Nie jest to może wykwintne miejsce, ale czysto, ceny przyzwoite, a jedzenie bardzo smaczne. Polecamy.

1  Dziękujemy, Fazoletti

Homar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Homar? Podziel się wrażeniami!