“Niezły Admirał”
Restauracja Admirał — recenzja

Restauracja Admirał
Nr 26 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Zrecenzowano 5 września 2019

Z usług Restauracji w Pensjonacie Admirał korzystałem głównie podczas mojego sierpniowego pobytu. Jedliśmy głównie śniadania, bardzo urozmaicone, ze świeżych produktów. Dwukrotnie byliśmy tez na popołudniowej kawie z koniaczkiem. Bardzo mila obsługa. Polecam

Dziękujemy, Jerzy S

Zrecenzowano 27 lipca 2019

Restauracja to tragedia. Zamówiliśmy 4 różne dania. Po 20 minutach kelnerka przyniosła tylko trzy. Po paru minutach powiedziała nam, że nie zapisała sobie, że miały być cztery. Po kolejnych 10 minutach powiedziała że zamiast dania może przynieść zupę. Po 15 minutach okazało się, że zupy też nie przyniesie bo ....zupa jest nie zrobiona. Kelnerki niby przeprosiły ale były nieprzyjemne i zarozumiałe. Nigdy więcej tego nowobogackiego i nadmuchanego miejsca.

Dziękujemy, Michamiesa
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne,domowe jedzenie. Przypadkowa wizyta, okazała się strzałem w 10! Bardzo miła obsługa. Dania smaczne ,przygotowywane na miejscu. Ceny przystępne.
Pyszna zupa rybna i naleśniki! Polecam.

Dziękujemy, BALLETNICA
Zrecenzowano 3 stycznia 2019

Ta restauracja uratowała honor Jastarni. Po dwóch nijakich wizytach w restauracjach - niechcący trafiliśmy do tej restauracji. Mała, kameralna. Fantastyczna Pani Kelnerka!!
Herbatki podane w cudownych dzbankach i filiżankach - zakochałam się!
Super kącik dla dzieci, pełno książeczek i kolorowanek - dziewczynki nie nudziły się w oczekiwaniu na obiad. Jedzonko dobre, chociaż filet z ryby dla córci trochę przypalony :(

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, zapcia
Zrecenzowano 30 lipca 2017

Często tam bywam. Nie do końca rozumiem dlaczego ta restauracja jest dopiero na dalekim miejscu. Jedzenie dobra, porcje duże , ceny względne. Ostatnio jadłem perfekcyjnego schabowego , a żona halibuta. Wszystko Ok. Ładny wystrój talerza. Często zamawiamy przystawkę ze śledzia . Nie zamawiałem makaronów , bo jednak wybór ryb zaprasza do innej uczty. Zwłaszcza , ze podobno maja swój kuter.

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, andrzejm543

Restauracja Admirał — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Admirał? Podziel się wrażeniami!