Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jeden z lepszych pensjonatow w Jastarni i okolicach. Pokoje sa bardzo czyste i dobrze urzadzone. Obsluga jest bardzo mila, przyjazna i pomocna. Sniadania bardzo dobre i roznorodne. Super miejsce dla rodziny z dziecmi.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, maciant
Zrecenzowano: 23 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

wspaniała obsługa bardzo uprzejma i pomocna. blisko do zatoki i morza. wspaniałe śniadania (spróbujcie omleta-pycha). obiady rewelacja. bardzo wygodne łóżka. elegancki wystrój. cicho a jednocześnie blisko drogi.

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, jaroslawb65
Zrecenzowano: 19 kwietnia 2017

Spędziliśmy w Admirale Święta Wielkanocne, pensjonat bardzo dobry, apartament 4 osobowy, przestronny, czysty i przytulny, śniadania pięknie podane i do tego smaczne, bardzo duży wybór zarówno w dni powszednie, śniadanko wielkanocne rewelacja. Byliśmy z psem dla nas duży atut, ale 50 zł za dobę jak dla mnie drogo. OGÓLNIE POLCAM

Wskazówka dotycząca pokoi: APARTAMENT 4 osobowy nr 19 Polecam
Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, Krystyna W
Zrecenzowano: 31 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Czysty nowy budynek w dobrym stylu dobrze urządzone pokoje lokalizacja w porządku . ośrodek wyróżnia się dobrą kuchnią , śniadania w postaci szwedzkiego stołu, jest parking, WiFi, ogródek. Mocna strona to dobre śniadanie ; minus to cena. lokal nie należy do najtańszych. Brak basenu i sauny.

Recenzja autentyk. Nie jak te przeslodzone podejrzane wpisy.

Termin pobytu: grudzień 2016
Dziękujemy, Tomasz M
Zrecenzowano: 29 października 2016

Pensjonat usytuowany w najlepszym miejscu - można wczuć się w atmosferę portu rybackiego i jachtowego, blisko do plaży i do atrakcji miejskich. Wspaniała atmosfera wyczarowania przez przemiła gospodynię i uczynną obsługę, Czysto, jasno i miło, dużo atrakcji dla dzieci a jednocześnie spokojnie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z widokiem na port - polecam!
Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, Marian M