Jastarnia
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Hotel z idealnym położeniem - prawie na plaży. Dobry dla rodzin z dziećmi. Wspaniały plac zabaw i super pani opiekunki (w cenie hotelu). Jedzenie pyszne. Domowe pasztety i śledzie. Dla dorosłych Pai barmanka potrafi skomponować drinki na żądanie. Ładny basen z wydzieloną częścią dla najmłodszych.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, marta321321
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Dnia 28.06.2019 zostaliśmy źle potraktowani przez obsługę z recepcji. Przed zameldowaniem zadzwonilismy do hotelu czy jest możliwość zameldowania się wcześniej, Pani z recepcji zgodziła się i powiedziała że pokój będzie gotowy po godz 11. O godzinie 12 dotarliśmy do hotelu pokój nie był jeszcze gotowy Pani z recepcji była bardzo nie przyjemna. Slowa ktore do nas skierowala brzmialy między innymi "Poradzicie sobie nie jesteście dziecmi"
Pobyt mielismy wczesniej w hotelu w Juracie, gdyby obsluga z Hotelu Zdrojowego nas zle nie poinformowala nie wymeldowalibysmy sie z niego tak szybko. W hotelach 4 gwiazdkowych nie spotyka się tak nie miłej obsługi i takiego słownictwa do klienta. Jesteśmy bardzo rozczarowani że hotel o niby tak wysokim standardzie traktuje tak gości.

Dziękujemy, Patrycja P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marketingzdrojowy, marketing, Dom Zdrojowy Hotel SPA & FamilyOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Szanowna Pani,
Z danych z systemu recepcyjnego wynika, że zameldowanie i przekazanie klucza do pokoju miało miejsce o godzinie 11:52 i nastąpiło 10 minut po wejściu Państwa do Hotelu.
Dziękujemy za poświęcony czas na podzielenie się z nami opinią. Zweryfikujemy pracę i poziom obsługi pracowników recepcji. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Mamy nadzieję, że mimo to odwiedzą nas Państwo ponownie.

Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Fajny hotel położony blisko morza, jedzenie OK, ceny w hotelu wysokie ale coż polskie wybrzeże. Rowery, basen zamykany o 21-ej (za wcześniej) Wieczorem w hotelu nudno, gdyby nie sąsiedni Beach Bar Wejście 49 to nie byłoby co robić wieczorem. A Tam super muzyka, bezpiecznie ochrona wieczorem byliśmy na 3 imprezach wieczornych, fajny wybór alkoholi wszystko na najwyższym poziomie. Super że takie coś jest obok.

Dziękujemy, Marek K
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dwie doby przed sezonem służbowo
Zachwyt kuchnią serwowanymi śniadaniami oraz posiłkami w ramach eventu. Przepysznie. Niebo w gębie.
Mogę przyczepić się do kolacji pt grill w namiocie gdzie nie byłam ale stanie zjeść nic wege oprócz chleba i ogórka ale to już wina organizatora a nie hotelu.
Komfortowe pokoje, idealne położenie.
Poza sezonem polecam w 200%
W sezonie nie wiem ale obawiam się natłoku rodzin’ek.pl:)

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, edziolka
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Jestem Zawiedziony i Rozczarowany pobytem w Domu Zdrojowym oraz postawą Hotelu Dom Zdrojowy.
W obiekcie znajduje się Hotel oraz prywatne pokoje, reklamujące się pod nazwą Apartamenty w Domu Zdrojowym. Obiekty te mają skrajnie różny standard i ofertę niż hotel. Łączy je jedynie ten sam budynek, blisko plaży i wspólne przestrzenie jak winda czy korytarz.
Przykładowo Apartament 354 którego byłem gościem, nie miał: klimatyzacji, dostępu do basenu, fitness, rowerów, dostępu do recepcji hotelowej, standard wyposażenia apartamentu był daleki od luksusowego jaki reklamuje właścicielka. Cena dla dwóch osób była wyższa od ceny hotelowej, jednocześnie wymagał dopłat do takich usług jak śniadanie (60 zł/osobę) sprzątanie pokoju (50 zł/sprzątanie).
Hotel Dom Zdrojowy, reklamujący się w wielu miejscach jako po prostu Dom Zdrojowy, nie informuje że na jego terenie są prywatne apartamenty o niższej jakości niż deklarowana przez hotel. To również zwiększa ryzyko wprowadzenia klienta w błąd i wymaga dokładnego przeczytania oferty tej drobnym drukiem a najlepiej spytania się czego nie ma w ofercie.

Dodatkowo ponieważ właściciel apartamentu 345 i Hotelu są skonfliktowani, hotel daje to odczuć klientom Apartamentu, budynek i część usług jest wspólna. Obsługa Hotelu Dom Zdrojowy, była po prostu nie miła, sprawiała, że czuliśmy się w ośrodku jak Intruzi lub osoby niepożądane. Kuriozalne wręcz były sytuacje, w których obsługa sprzątająca, która odpłatnie zamówiliśmy, zabrała sobie bez informowania nas część wyposażenia pokoju, twierdząc że należą do hotelu i abyśmy wyjaśnili to sobie z właścicielką :-O . Kultura i brak klasy z jaką zachował się Hotel Dom Zdrojowy w tej sytuacji był dla nas szokiem.
Warto zwrócić uwagę gdzie się wykupuje pobyt ponieważ jakość Hotelu i Apartamentów bardzo od siebie odbiega. Warto tez rozważyć spędzenie urlopu w hotelu z tak słabym podejściem do klientów.

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartamenty i Hotel to różni właściciele i różne standardy. Apartamenty mogą mieć uboższą ofertę. Upewnij się czyim klientem jesteś
Dziękujemy, togan75