Jastarnia

“Miejsce pełne uroku i wspaniałych doznań smakowych”
Gryfon — recenzja

Gryfon
Nr 10 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Kuchnie: Międzynarodowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przypadkiem napotkana restauracja, w czasie porannego spaceru z synkiem. Wchodzimy, spotykamy szefa kuchni i właściciela w jednej osobie. Człowiek dusza, od razu propozycja spróbowania własnej produkcji piwa. Później wątróbka z dorsza, w między czasie winko. Później kolejne dania zupy i drugie. Każde danie jest euforią smaku i widoku. W przerwie ostryga, samodzielnie złowiona. Polecam wszystkim, dla których jedzenie jest swoistą pasją, a rozmowa z szefem kuchni przyjemnością i inspiracją. Dla mnie pięć gwiazdek

Dziękujemy, 102bartekm

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Przemiła obsługa, świetne jedzenie, muzyka !! Wszystko z czym kojarzy mi się Jastarnia mogę znaleźć w Gryfonie:)

Dziękujemy, Tomasz Ć
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała restauracja z lokalnymi tradycyjnymi potrawami. Doskonała kuchnia. Domowa atmosfera. Trudno wyróżnić danie- wszystkie są znakomite. Nieoczekiwanie do dań rybnych proponowane jest wino z róży, które koniecznie trzeba spróbować

Dziękujemy, Dorota D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr L, Właściciel, GryfonOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Dziękuję za miłe słowo, a szczególnie za tytuł recenzji :) Do zobaczenia :)

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzonko i atmosfera. Miła obsługa. Tradycja cała gębą.
Wszedłem z polecenia znajomych i na pewno wrócę. Polecam.

Dziękujemy, Tomasz W

Dziękuję za miłą opinię i do zobaczenia :)

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Rewelacyjna ryba. Ciekawe połączenia smakowe. Potrawy są świeże, dobrze doprawione i bardzo ładnie podane. Miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, Kkd81

Gryfon — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Gryfon? Podziel się wrażeniami!