“Słabo!!!”
Restauracja Łóżko — recenzja

Restauracja Łóżko
Nr 8 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)

Obsługa OK, dodatki super, Flądra, którą jem wszędzie nad morzem, kiedy tylko mam okazję, NAJGORSZA JAKĄ W ŻYCIU JADŁEM!!!!!!, na pocieszenie dodam, że Żona zamówiła dorsza o był OK.

Dziękujemy, Michał M

Przyjemne miejsce, dość klasyczne, dobra pizza chociaż była lekko przypalona. Miła i pomocna obsługa.

Dziękujemy, izabella263

Obiad tutaj to nieporozumienie...
Czekanie w kolejce, żeby usiąść to małe piwo przy tym ile czeka się na zamówienie. Jedzenie jest przygotowywane dosyć sprawnie lecz obsługa chodzi i rozgląda się na boki, przez co dania docierają zimne do stolika!!! Kelnerzy nie mają podzielności uwagi i skupiaja sie na jednym zadaniu maksymalnie (kelnerka nosiła oddzielnie piwo i colę do stolika). Pizza zwykła, szału nie ma (2/5). Zupa z menu dziecięcego letnia, ale dobra. Dorsz z grzybami był okropny. Ryba rozpadała się na talerzu, ziemniaki kompletnie zimne, a zasmazane grzyby robaczywe. Z całego dania najlepsza była surówka z kapusty. Zniesmaczone z siostrą wyszłyśmy z lokalu nie jedząc deseru. Zapłaciłyśmy 75 zł.
Z całego serca ODRADZAM ;)

Dziękujemy, Zmartwiona S

Zupa pomidowa z menu dziecięcego ledwo ciepła, dorsz z grzybami koszmar! Smazona ryba, która się rozpada na maleńkie cząsteczki nie świadczy najlepiej o świeżości, na rybie grzyby tak robaczywe, że nie trzymały kształtu, nigdy nie dostałam czegoś takiego na talerzu. Na pewno tu nie wrócę, nie polecam.

Dziękujemy, AleksandraL986

Restauracja w porządku, jedzenie nienajgorsze, obsługa w porządku. Wybraliśmy się na rodzinny obiad (4 dorosłych i 2 dzieci). Zamówiliśmy dorsza smażonego na maśle z frytkami i surówką z białej kapusty ( poza mało doprawioną rybą danie smaczne), przeciętne pierogi z mięsem, bardzo smaczną zupę rybną, zupę pomidorową - poprawną i z menu dziecięcego polędwiczki z kurczaka z surówką z marchewki i frytkami. Surówki i frytki zdecydowanie lepsze w zestawach dla „dorosłych”. Ceny dosyć wysokie.

Dziękujemy, Anna S

Restauracja Łóżko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Łóżko? Podziel się wrażeniami!