“W załączonym obrazku przesyłam wszystko.”
Restauracja Łóżko — recenzja

Restauracja Łóżko
Nr 8 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza bardzo smaczna, dobre ciastko chrupiące. Rybka również na poziomie w różnych odsłonach nie można się przyczepić.

Dziękujemy, mateuszb888

Zrecenzowano 5 września 2019

Zamówiłam pierogi z łososiem- przyznaję, że to dość ciekawy smak- chyba jedyna ciekawa pozycja w karcie. Pierogi były poprawne, choć przyznaję że dość drogie. To jednak co najgorsze w Łóżku to obsługa- niestety to najsłabsza strona tego miejsca, czułam się zwyczajnie zignorowana.

Dziękujemy, ma_gorzatan831
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Zachęcony opiniami - poszliśmy na rodzinny obiad. Zwykłe stołówkowe jedzenie, jedynie że rzeczwiscie porcje dosyć duże. Czas oczekiwania też spory. Są na pewno lepsze miejsca w Jastarni

Dziękujemy, robertkQ4455CL
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne krewetki w mango i polędwiczki z kurkami
Miła obsługa
Warto postać w kolejce
Polecam !!!

Dziękujemy, 703mareko
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Jedzenie mega. Zupa rybna, halibut i dorsz pychota. Pizza też smaczna i zdecydowanie zbyt mała, choć w lokalu funkcjonuje jako duża. Najgorszy jest czas oczekiwania ma stolik. To jedyny mankament.

Dziękujemy, Kamiska88

Restauracja Łóżko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Łóżko? Podziel się wrażeniami!