Jastarnia

“Dobrze i sympatycznie, choć z małymi wpadkami”

Restauracja Urwis House
Nr 4 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Opis: Jeżeli przykładacie dużą wagę do jakości i świeżości produktów, to koniecznie wstąpcie do naszej letniej restauracji w Jastarni. Nasza karta dań bazuje głównie na świeżych rybach bałtyckich, które osobiście codziennie kupujemy u lokalnych rybaków. Każda potrawa przygotowywana jest z dostępnych danego dnia produktów. Staramy się zmienić ogólnie panującą opinie, że restauracje w letnich kurortach nie oferują nic zaskakującego. Za sprawą otwartej na salę kuchni, nasz Szef kuchni przygotowuje potrawy na oczach gości. Dzięki temu sami możecie się przekonać, że potrawa, którą Wam podamy, jest przygotowywana z najwyższą starannością.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce z odpowiednimi cenami do serwowanych smaków i rozmiarów porcji. Byliśmy większa grupa - serwis był sprawny a posiłki dotarły szybko. Ranking: kotlety wegetariańskie świetne i ładnie podane. Smakowo wyraziste, o dobrej konsystencji. Brokuły z focaccia zielone, al dente, w bardzo smacznym ostrym sosem z mlekiem kokosowym. Focaccia z sola i rozmarynem cudownie chrupiaca. Makaron z wołowina bardzo dobry, ale mięso nieco gumowate. Risotto z grzybami z kolei było najsłabszym ogniwem - nieco rozgotowane i o mało wyrafinowanym / grzybowym smaku.

1  Dziękujemy, danielekc

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Prośby do kelnerek , potem do szefa kuchni , a na końcu Pani manager poskutkowało tym ,że Pani "manager" powiedziała że jak się Państwu spieszy to mogą Państwo pójść. I tak zrobiliśmy. Nie polecam, chyba że ktoś ma nadmiar czasu, chętnie pożycze trochę.

3  Dziękujemy, asiayoga
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Przepyszne jedzenie, miła obsługa. Miejsce, którego nie można pominąć podczas wizyty w Jastarni. :) Polecam!

1  Dziękujemy, Agata K
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Pamietam ten lokal sprzed lat... było dużo lepiej. Mięso które dostalismy po godzinie oczekiwania było bardzo dziwne... spowodowało potem perturbencje żołądkowe. Obsługa bardzo nie uprzejma. Brudno w srodku.. Nigdy więcej.

Dziękujemy, Krzysztof P
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do tej sympatycznej restauracji na późny obiad. I warto było . Dania smaczne, obsługa przesympatyczna (brawo dziewczyny), ceny jak na półwysep OK. Smaczne dania dla wegetarian. Wyszliśmy mega najedzeni. Wrócimy tu jeszcze jak będziemy w Jastarni.

2  Dziękujemy, ewajurekp

Restauracja Urwis House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Urwis House? Podziel się wrażeniami!