Jastarnia
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Odealne miejsce na wyjazd zarówno we 2 jak i z rodziną. Dogodna lokalizacja, cudowna obsługa i pyszne jedzenie w hotelowej restauracji Zatoka Smaków. Obsługa hotelowa i restauracyjna zawsze chętna do pomocy. W hotelu dostępny plac zabaw "pod dachem" i kilka dni w tyg. animator.
Blisko życia Jastarni jednak zapewnia spokój i ustronność. Polecam z całego serca.

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas mojego pobytu czułam się jak w 5 gwiazdkowym hotelu! Pokoje bardzo nowoczesne, obsługa na bardzo wysokim poziomie. Restauracja, która znajduje się przy hotelu niesamowita. Jedliśmy tam codziennie obiady i naprawdę rzadko zdarza się, żeby każde danie z menu tak bardzo mi smakowało, nawet nie wiem co mogę polecić najbardziej super było tez spróbować kaszubskich przysmaków, wszystkie dania pięknie podane. Polecam każdemu w 100%!

Dziękujemy, S5941HZannas
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam Hotel Jastarnia! świetna obsługa, pyszne jedzenie,czysto i co ważne strefa Spa dostępna dla Wszystkich gości, jacuzzi i 3 sauny❤️ odpoczynek i relaksacja! Blisko morza, niedaleko wypożyczalnia rowerów!

Dziękujemy, AnnaC10205
Zrecenzowano: 25 maja 2019

Piękna Jastarnia i hotel, w którym obsługa zadba o komfort najbardziej wymagających gości, a szef kuchni zaspokoi wszystkie kubki smakowe.
Podczas naszego trzydniowego pobytu oraz zwiedzania okolicznych miejscowości z przyjemnością wracaliśmy do hotelu i restauracji.
Obsługa pomocna i życzliwa, BARDZO! Zdecydowanie polecamy na krótki wypad i dłuższy pobyt :)

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Dorota J
Zrecenzowano: 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel czyściutki. Sympatyczna obsługa, śniadania bardzo obfite i smaczne. Kuchnia polecana przez szefa kuchni również bardzo dobra. Przy kazdym posiłku można najeść się do syta. Jako wielką zaletę uważam położenie bardzo blisko morza. Polecam ten hotel, widok na zatokę przepiękny. Na pewno jeszcze tam wrócimy.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Katarzyna R