“Jak co roku - kwintesencja dobrego smaku, świetnej atmosfery i jakości”
Weranda Ogrodnica — recenzja

Weranda Ogrodnica
Nr 3 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzamy Werandę za każdym razem gdy jesteśmy nad morzem. Ogromną przyjemnością dla nas jest fakt, że smak ulubionych dań, doskonałych deserów, wspaniałych win i pysznej lemoniady pozostaje niezmieniony, a okraszony wspaniałą atmosferą i uprzejmością obsługi długo pozostaje w pamięci. Bezwzględnie wracamy za rok!

Dziękujemy, dariuszjacak

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce same w sobie urokliwe/przyciąga zwłaszcza witryną że słodkościami. Obsługa miła i klimat w lokalu ok/ale jak ktoś ma wybrane podniebienie to nie KNAJPA dla niego/ kucharzowi kuchni polecam podsycić smak zupy rybnej...ciut mdła/ a dorsz w pomidorach powinien być podany w sosie z pomidorów a z daleka czuć koncentrat/albo jakieś ulepszacze w proszku... og.zjadliwie ale bez fajerwerków... posmakowałam ale nie skończyłam ...

Dziękujemy, aga1b
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal w stylu kaszubskim. Miła domowa atmosfera. Barszcz z krokietem ok. Zupa rybna cytrynowa nam nie podeszła. Mdła. Pierogi z kaczką okey ale szału nie robiły. Dorsz na warzywach w sosie pomidorowym w który nazbyt czuć koncentrat. Nie było na tyle dobrze aby wrócić tu ponownie

Dziękujemy, RemSzew
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Do Werandy przychodzimy od samego początku jej istnienia. Od początku mamy też pozytywne odczucia. Jedzenie jest bardzo smaczne, ładnie podane, jego jakość nie obniża się. Placek orkiszowy zawsze przepyszny. Wbrew niektórym wcześniejszym opiniom, mimo że dwukrotnie nie udało nam się zarezerwować stolika telefonicznie, miejsce po prostu na nas czekało. Obsługa bardzo grzeczna i miła. Ceny nie są bardzo niskie, ale adekwatne do jakości; mamy wrażenie, że od dawna nie zmieniają się lub też zmieniają się nieznacznie.
Wydaje mi się, że niektóre negatywne recenzje biorą się z nadmiernych oczekiwań - Weranda nie jest restauracją z 3 * Michelina, do takiej też nie pretenduje. To restauracja w letniskowej miejscowości, która pozytywnie wyróżnia się na tle oferty gastronomicznej Półwyspu.

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko super. Bardzo smaczne posiłki i desery. Niebo w gębie. Każdego roku w Jastarni staramy się tu być. Czasem niełatwo dostać stolik

Dziękujemy, Wojciech R

Weranda Ogrodnica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Weranda Ogrodnica? Podziel się wrażeniami!