Super atrakcja.

Byłem, skorzystałem, niesamowite widoki. Bardzo bezpieczni i profesjonalini instruktorzy. Na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Włodek B
Wrocław, Polska
Super skok

Cudowne przezycie wspaniali ludzie pelen profesjonalizm i 100%poczucie bezpieczenstwa atmosfera... Przeczytaj więcej

duomed

Zdecydowanie jeden z piękniejszych momentów mojego życia ! :)
Świetna ekipa, piękne widoki i niezapomniane wrażenia !

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Magdalenazuc

Pełen profesjonalizm, super atmosfera, pozytywnie zakręceni ludzie, czysta przejemność. Tymi słowami można opisać przygodę skoku ze spadochronem ze Skydive Hel.
Trafiliśmy tam z polecenia znajomych, którzy skakali w ubiegłybm roku i nie zawiedliśmy się. Bardzo przyjazna i luźna atmosfera połączona z profejonalizmem sprawiły, że stresu było niewiele a radość ze skoku nie do opisania.
Szczerze polecam, myślę, że jeszcze się spotkamy!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, tomasz_ti

Bardzo profesjonalna obsługa, wszystko sprawnie szybko i przede wszystkim bezpiecznie. Polecam w 100%

Dziękujemy, olaolaolaolaola19

Marzenia się spełniają. Super. Najpiękniejsze miejsce do skoku.Wsapaniała organizacja.Polecam.Ocena 6

Dziękujemy, ArturK1675

Super ekipa, niesamowita atmosfera, pełen profesjonalizm, już nie mogę się doczekać kiedy wrócę ponownie ;)

Dziękujemy, karoltwfornc2