Coś cudownego!!

Zdecydowanie jest to najpiękniejsze miejsce do skoku ze spadochronem w Polsce. Cudowna ekipa, która... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2020
anuzett
Gdynia, Polska
MOJE MARZENIE

Skok w tandemie był moim marzeniem, spełniłam go :) Instruktor Pan Paweł z powołania, czułam się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2020
aureliaw272

Zrecenzowano: 10 września 2019

Marzenia się spełniają. Super. Najpiękniejsze miejsce do skoku.Wsapaniała organizacja.Polecam.Ocena 6

Dziękujemy, ArturK1675
Zrecenzowano: 10 września 2019

Super ekipa, niesamowita atmosfera, pełen profesjonalizm, już nie mogę się doczekać kiedy wrócę ponownie ;)

Dziękujemy, karoltwfornc2
Zrecenzowano: 10 września 2019

POLECAM! SUPER PRZEŻYCIE! PIĘKNE WIDOKI:-)
mam nadzieje ze kiedyś to powtórzę polecam każdemu z czystym sumieniem:-)

Dziękujemy, kuspitaleksandra
Zrecenzowano: 10 września 2019

Cudowne miejsce, pozytywni i zwariowani ludzie....i ta chwila gdy wyskakujesz z samolotu i widzisz ten cud natury...bezcenne
P.s wracam do nich po 2tyg...to chyba najlepsza rekomendacja

Dziękujemy, mariuszmarianowski
Zrecenzowano: 10 września 2019

Świetne miejsce ze świetna atmosfera. Wymarzone miejsce na oddanie skoku, przepiękny widok na cały półwysep A do tego mega pozytywną ekipa- warte każdego wydanego grosza

Dziękujemy, Grunia1988