Super atrakcja.

Byłem, skorzystałem, niesamowite widoki. Bardzo bezpieczni i profesjonalini instruktorzy. Na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Włodek B
Wrocław, Polska
Super skok

Cudowne przezycie wspaniali ludzie pelen profesjonalizm i 100%poczucie bezpieczenstwa atmosfera... Przeczytaj więcej

duomed

Marzenia się spełniają. Super. Najpiękniejsze miejsce do skoku.Wsapaniała organizacja.Polecam.Ocena 6

Dziękujemy, ArturK1675

Super ekipa, niesamowita atmosfera, pełen profesjonalizm, już nie mogę się doczekać kiedy wrócę ponownie ;)

Dziękujemy, karoltwfornc2

POLECAM! SUPER PRZEŻYCIE! PIĘKNE WIDOKI:-)
mam nadzieje ze kiedyś to powtórzę polecam każdemu z czystym sumieniem:-)

Dziękujemy, kuspitaleksandra

Cudowne miejsce, pozytywni i zwariowani ludzie....i ta chwila gdy wyskakujesz z samolotu i widzisz ten cud natury...bezcenne
P.s wracam do nich po 2tyg...to chyba najlepsza rekomendacja

Dziękujemy, mariuszmarianowski

Świetne miejsce ze świetna atmosfera. Wymarzone miejsce na oddanie skoku, przepiękny widok na cały półwysep A do tego mega pozytywną ekipa- warte każdego wydanego grosza

Dziękujemy, Grunia1988