Super atrakcja.

Byłem, skorzystałem, niesamowite widoki. Bardzo bezpieczni i profesjonalini instruktorzy. Na... Przeczytaj więcej

Włodek B
Wrocław, Polska
Super skok

Cudowne przezycie wspaniali ludzie pelen profesjonalizm i 100%poczucie bezpieczenstwa atmosfera... Przeczytaj więcej

duomed

Zrecenzowano: 10 września 2019

POLECAM! SUPER PRZEŻYCIE! PIĘKNE WIDOKI:-)
mam nadzieje ze kiedyś to powtórzę polecam każdemu z czystym sumieniem:-)

Dziękujemy, kuspitaleksandra
Zrecenzowano: 10 września 2019

Cudowne miejsce, pozytywni i zwariowani ludzie....i ta chwila gdy wyskakujesz z samolotu i widzisz ten cud natury...bezcenne
P.s wracam do nich po 2tyg...to chyba najlepsza rekomendacja

Dziękujemy, mariuszmarianowski
Zrecenzowano: 10 września 2019

Świetne miejsce ze świetna atmosfera. Wymarzone miejsce na oddanie skoku, przepiękny widok na cały półwysep A do tego mega pozytywną ekipa- warte każdego wydanego grosza

Dziękujemy, Grunia1988
Zrecenzowano: 8 września 2019

Gdy otrzymałem voucher prezentowy na skok w tandemie mając lęk wysokości, nie byłem optymistycznie nastawione, ale wrażenia i widoki jakich doznałem i zobaczyłem w Jastarni to coś czego nie da się opisać. Obsługa bardzo profesjonalna i wszystko przebiega sprawnie i bezpiecznie. Polecam,.

Dziękujemy, Kuba H
Zrecenzowano: 4 września 2019

Skydive Hel to najlepszy wybór na pierwszy i każdy kolejny skok! Pozytywni, radośni i jednocześnie bardzo profesjonalnie ludzie, dzięki którym skok był prawdziwą przyjemnością, a nie stresem. Ode mnie szczególne podziękowania dla Dragona, dzięki któremu czułam się w 100% bezpiecznie i mogłam skupić się tylko na doświadczaniu tego niezwykłego przezycia. Widoki najlepsze w Polsce, zobaczyć Półwysep Helski z gory na własne oczy to niesamowite szczęście. Bardzo dobrze wydane pieniądze, zrobiłabym to kolejny raz w Skydive Hel!

Dziękujemy, JoannaDark08