Super atrakcja.

Byłem, skorzystałem, niesamowite widoki. Bardzo bezpieczni i profesjonalini instruktorzy. Na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Włodek B
Wrocław, Polska
Super skok

Cudowne przezycie wspaniali ludzie pelen profesjonalizm i 100%poczucie bezpieczenstwa atmosfera... Przeczytaj więcej

duomed

Zrecenzowano: 8 września 2019

Gdy otrzymałem voucher prezentowy na skok w tandemie mając lęk wysokości, nie byłem optymistycznie nastawione, ale wrażenia i widoki jakich doznałem i zobaczyłem w Jastarni to coś czego nie da się opisać. Obsługa bardzo profesjonalna i wszystko przebiega sprawnie i bezpiecznie. Polecam,.

Dziękujemy, Kuba H
Zrecenzowano: 4 września 2019

Skydive Hel to najlepszy wybór na pierwszy i każdy kolejny skok! Pozytywni, radośni i jednocześnie bardzo profesjonalnie ludzie, dzięki którym skok był prawdziwą przyjemnością, a nie stresem. Ode mnie szczególne podziękowania dla Dragona, dzięki któremu czułam się w 100% bezpiecznie i mogłam skupić się tylko na doświadczaniu tego niezwykłego przezycia. Widoki najlepsze w Polsce, zobaczyć Półwysep Helski z gory na własne oczy to niesamowite szczęście. Bardzo dobrze wydane pieniądze, zrobiłabym to kolejny raz w Skydive Hel!

Dziękujemy, JoannaDark08
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Niezapomniane przeżycie, prezent wart każdych pieniędzy. Widoki niesamowite, kadra instruktorów/fotografów to sami profesjonaliści. Polecam

Dziękujemy, marcinjkrol
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Wspaniali ludzie, od których bije niesamowita moc, profesjonalizm i entuzjazm! Zero strachu i 100% wspaniałej zabawy. Widok na półwysep Helski z 4 km to coś czego się nie zapomni ! Pozdrawiam Shydive Hel, mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś zobaczymy !!

Dziękujemy, igornowacki
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Skok ze spadochronem nad Jastarnią to była mega bomba - cudowne widoki i przeżycie w zasadzie nie do opisania słowami - tego trzeba spróbować samemu. Najpiękniejsze miejsce w Polsce. Ekipa z obsługi na najwyższym poziomie . Ja chcę jeszcze raz!

Dziękujemy, php4upl