Super atrakcja.

Byłem, skorzystałem, niesamowite widoki. Bardzo bezpieczni i profesjonalini instruktorzy. Na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Włodek B
Wrocław, Polska
Super skok

Cudowne przezycie wspaniali ludzie pelen profesjonalizm i 100%poczucie bezpieczenstwa atmosfera... Przeczytaj więcej

duomed

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Niezapomniane przeżycie, prezent wart każdych pieniędzy. Widoki niesamowite, kadra instruktorów/fotografów to sami profesjonaliści. Polecam

Dziękujemy, marcinjkrol
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Wspaniali ludzie, od których bije niesamowita moc, profesjonalizm i entuzjazm! Zero strachu i 100% wspaniałej zabawy. Widok na półwysep Helski z 4 km to coś czego się nie zapomni ! Pozdrawiam Shydive Hel, mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś zobaczymy !!

Dziękujemy, igornowacki
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Skok ze spadochronem nad Jastarnią to była mega bomba - cudowne widoki i przeżycie w zasadzie nie do opisania słowami - tego trzeba spróbować samemu. Najpiękniejsze miejsce w Polsce. Ekipa z obsługi na najwyższym poziomie . Ja chcę jeszcze raz!

Dziękujemy, php4upl
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Spełniłem swoje życiowe marzenie!!!!! Żona z moją rodziną i znajomymi zafundowała mi mega dawkę adrenaliny. Myślę, że sam bym sobie nie sprawił takiego prezentu. Zostałem postawiony przed faktem dokonanym ;) widoki i przeżycia na całe życie!!!! Bardzo profesjonalna obsługa i zaplecze techniczne na wysokim poziomie. "Dragon" jest świetnym instruktorem. Ponad 10000!!!!!!! skoków o czymś świadczy.....Bardzo polecam i z chęcią tam wróce!!!!!!

Dziękujemy, kwiatez
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Atmosfera na lotnisku fantastyczna! Ludzie, szkolenie i przygotowanie cudowne! Sam skok nie do opisania! Widoki bajeczne! Wrócę na pewno!

Dziękujemy, kar092