Super atrakcja.

Byłem, skorzystałem, niesamowite widoki. Bardzo bezpieczni i profesjonalini instruktorzy. Na... Przeczytaj więcej

Włodek B
Wrocław, Polska
Super skok

Cudowne przezycie wspaniali ludzie pelen profesjonalizm i 100%poczucie bezpieczenstwa atmosfera... Przeczytaj więcej

duomed

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Atmosfera na lotnisku fantastyczna! Ludzie, szkolenie i przygotowanie cudowne! Sam skok nie do opisania! Widoki bajeczne! Wrócę na pewno!

Dziękujemy, kar092
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Pełen profesjonalizm tandem pilotwspaniali ludzie,miła atmosfera. Przezycie nieziemskie,mimo strachu,wartoNajwspanialsza chwila, Najlepsze miejsce,tylko z Wami!!

Dziękujemy, afrodytap2019
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Niesamowite przeżycie, świetna obsługa, przepiękne widoki. Dzięki skydive Hel zdecydowałam się na zrobienie kursu spadochronowego

1  Dziękujemy, Renata8989
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Niesamowite przeżycie!!! Widoki wprost nieziemskie Bardzo fajna ekipa, ludzie bardzo pozytywni i bardzo profesjonalni. Mega dawka adrenaliny, poprostu brak słów aby to opisać.☺️ Polecamy każdemu bo naprawdę warto.

Dziękujemy, monia14112014
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Absolutnie fachowa ekipa profesjonalne podejście niesamowite miejcie
Polecam w 100% Polecam każdemu!!!

Dziękujemy, pgwardencki