Coś cudownego!!

Zdecydowanie jest to najpiękniejsze miejsce do skoku ze spadochronem w Polsce. Cudowna ekipa, która... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2020
anuzett
Gdynia, Polska
MOJE MARZENIE

Skok w tandemie był moim marzeniem, spełniłam go :) Instruktor Pan Paweł z powołania, czułam się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2020
aureliaw272

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Atmosfera na lotnisku fantastyczna! Ludzie, szkolenie i przygotowanie cudowne! Sam skok nie do opisania! Widoki bajeczne! Wrócę na pewno!

Dziękujemy, kar092
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Pełen profesjonalizm tandem pilotwspaniali ludzie,miła atmosfera. Przezycie nieziemskie,mimo strachu,wartoNajwspanialsza chwila, Najlepsze miejsce,tylko z Wami!!

Dziękujemy, afrodytap2019
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Niesamowite przeżycie, świetna obsługa, przepiękne widoki. Dzięki skydive Hel zdecydowałam się na zrobienie kursu spadochronowego

1  Dziękujemy, Renata8989
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Niesamowite przeżycie!!! Widoki wprost nieziemskie Bardzo fajna ekipa, ludzie bardzo pozytywni i bardzo profesjonalni. Mega dawka adrenaliny, poprostu brak słów aby to opisać.☺️ Polecamy każdemu bo naprawdę warto.

Dziękujemy, monia14112014
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Absolutnie fachowa ekipa profesjonalne podejście niesamowite miejcie
Polecam w 100% Polecam każdemu!!!

Dziękujemy, pgwardencki