Zapisz
pogoda dopisala

spokojnie bardzo czysto mozna powiedziec miejsce godne zobaczenia polecam by odwiedzic to miejsce... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 listopada 2020
janusz b
Być tam, to obowiązek zwiedzającego Jastarnię...

Prawie każdego roku w Jastarni odwiedzamy oba porty, jachtowy i rybacki. Przyglądamy się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 września 2020
ryszardk502

Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Zawsze jak jestem w Jastarni obowiązkowo musze zaliczyć spacer do portu. Szczególnie wieczorem. Piękne zachody słońca . Ale też i w ciągu dnia warto się tam przejść i obserwować życie portowe. Szkoda tylko, że z roku na rok ubywa kutrów rybackich.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
2  Dziękujemy, Bartek74
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Port mały jak przystało na małą miejscowość. Jachty, żuraw, kutry, marina - ma wszystko co trzeba. Ładny, czysty, dużo przestrzeni do chodzenia. Czy romantyczny - raczej średnio.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, MHx400
Zrecenzowano: 17 lutego 2019

Sam port zimą nie robi wrażenia natomiast " zaparkowane" na zimowy pobyt jachty opakowane w "ciepłe ubranka" to coś niezwykle ciekawego i robiącego wrażenie. Patrzenie na jacht od spodu nie będąc nurkiem .

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Irena K
Zrecenzowano: 11 lutego 2019

Fajny przystanek przy spacerze po Jastarni i okolicy. Zimą (luty) tez ma swój klimat. Podobno nie ma złej pogody tylko złe ubranie i tego się trzymając - kontemplowaliśmy zimowe widoki z portu oraz "przechowalnię" jachtów.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, 695agnieszkak
Zrecenzowano: 3 września 2018

Port jest znakomity.Można godzinami śledzić życie w nim.Obserwuję go na przestrzeni już ok.30 kilku lat.Najfajniej było kiedy przy ośrodku Loku za dużym hangarem przy samej zatoce był rozległy bar stylizowany na plażowy.Można było leżeć tuż przy samej zatoce na drewnianym leżaku i sącząc trunek patrzeć na statki i jachty zawijające do portu.W nocy zaś występy muzyków,tańce.To było magiczne miejsce.Potem były tam tylko chaszcze,teraz jakaś szkoła windsurfingu.Jeśli chodzi o wędzone ryby po stronie bosmanatu.Wszystko było super stroje wędzarników i ich legendy,zapach i wygląd ryby.To byłoby zbyt piękne, ażeby się udało.Niestety ryba była niesmaczna.Gorzka, niesłona,słaba smakowo.Kupiłem z każdego rodzaju.Pierwszy raz w życiu część wyrzuciłem.Żal.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, rafi r