Jastarnia

“WIELKI PLUS!”
Ananasy — recenzja

Ananasy
Nr 24 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Opis: Nowa restauracja w Jastarni w porcie rybackim.
Opis: Nowa restauracja w Jastarni w porcie rybackim.
Zrecenzowano 1 września 2019

Nawiedziliśmy Ananasy ostatniego dnia naszego pobytu w Jastarni. Jedzenie było przepyszne! więc bardzo żałuję, że nie dotarliśmy tam wcześniej. Zamówiliśmy 2 pizze i firmowego hamburgera! BYŁO MEGA PYSZNIE!!! <3 A dodatkowo bardzo miła obsługa i wieczorny, surferski nastrój! :)

Dziękujemy, Uminaaa

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Fatalna obsługa, 20 minut czekania na kartę.... ponad 40 minut na przystawkę, ponad 1,.5 godziny na główne danie. Jeszcze żeby choć coś poza wodą gazowaną było smaczne. Jedyne co ma jakiś poziom to ceny.

Dziękujemy, robertkQ4455CL
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Wybrałem się do Ananasów na obiad. W lokalu zwróciłem uwagę na informację, że karta zostanie mi dostarczona do stolika. Po około 15 minutach oczekiwania na kartę i brak jakichkolwiek widoków na jej otrzymanie udałem się do środka. Dwie Panie kelnerki przepraszały mnie za zaistniałą sytuację jednak chciałem przekazać swoje uwagi managerowi. Po pierwszej odpowiedzi, że managera nie ma po chwili został mi on wskazany. Pofatygowałem się do niego i przedstawiłem swoje niezadowolenie. Pan Manager dlubiac sobie w uchu wysłuchiwał mnie z uśmiechem na ustach. Zapytałem go czy jakkolwiek poczuwa się do błędu odpowiedział, że "co on ma zrobić i że zwróci uwagę". Absolutna arogancja i brak chęci rozwiązania problemu. Zdaję sobie sprawę, ze specyfiki miejscowości "wakacyjnych" i moje oczekiwania względem obsługi w takich miejscach nie są wygórowane. Ale Ananasy pod tym względem to absolutny dramat. Najgorsze obsługa z jaką spotkałem się (a właściwie nie spotkałem) w życiu. Serio.

Dziękujemy, Przemysław J
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jednym z powodów dla których tak chętnie latem odwiedzamy Jastarnię są Ananasy. Smacznie tam i klimatycznie. Hamburgery wymiatają, dorsz to prawdziwa PETARDA! Steki OK, tatary to prawdziwe mistrzostwo! Tylko w tym roku pojawił się mały problem: mega długi czas oczekiwania na zrealizowanie zamówienia. Byliśmy w Ananasach kilka razy i zawsze czekaliśmy na dania średnio godzinę .

Dziękujemy, ewajurekp
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do lokalu przyjechaliśmy ok. godz. 13.00 i okazało się, że kuchnia działa od godz. 14.00. Wcześniej można zamówić pizzę. Potraktowaliśmy ją jako starter - jak na helskie realia pizza dobra.
Makarony i steak, które zamówiliśmy jako dania główne b. dobre i w rozsądnej cenie. Sporo ludzi czekało na stolik - knajpka ze względu na dobrą kuchnie cieszy się powodzeniem!

Dziękujemy, JaKoPL

Ananasy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie
Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Ananasy? Podziel się wrażeniami!