“Polecam :)”
Kapitalna — recenzja

Kapitalna
Nr 1 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Opis: Kapitalna to nowa restauracja, utrzymana w ciepłym rodzinnym klimacie, oferująca najwyższej jakości kuchnię śródziemnomorską i polską. Doskonałe, desery, wyśmienita pizza z pieca opalanego drewnem, cześć klubowa, bezpieczny ogród i plac zabaw dla dzieci to cześć tylko naszych zalet. To jednocześnie doskonałe miejsce na spotkania biznesowe, rodzinne, okazjonalne w tym wesela i komunie. 220 miejsc siedzących, ciekawie zlokalizowanych na tarasach, w ogrodzie i 2 salach restauracji wraz z częścią klubową jest do Państwa dyspozycji. Używamy tylko oryginalnych produktów, świeżych od sprawdzonych renomowanych dostawców w kraju i z zagranicy. Śniadanie, lunch, rodzinny obiad, spotkanie z przyjaciółmi a może wieczorny drink przy muzyce na żywo ? Czekamy na was.

Knajpka bardzo przyjemna, ładny wystrój. Pizza super, ale mogliby dawać więcej sosu pomidorowego. Rosół z menu dla dzieci porażka!!! Zupa smakowała jak cebulowa i pływały w niej duże kawałki mięsa. Muzyka country urzekła mnie niesamowicie! <3 Soczek świeżo wyciskany też pychotka! Do tego zamówiłyśmy z siostrą piwo regionalne. Za wszystko zapłaciłyśmy 60 zł, czyli nie najgorzej jak na Jastarnię. Podsumowując polecam!

Dziękujemy, Zmartwiona S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za opinię.

Najlepsze jedzenie nad morzem, z czystym sumieniem polecam w 100% znakomite śniadania , przepyszne kolacje , ogromne porcje. Smacznie i do syta!

Dziękujemy, Marta_Kumor
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

Kapitalna nie jest typową restauracją. Dlaczego? Kapitalna jest podzielona na strefy.. Jest weranda, są stoliki w cichym ogródku.Na piętrze znajdzie się stolik kawowy, miejsce na bankiet. Obsługa? Doskonała obsługa. Pyszne i ładnie podane dania. Polecam krem z pomidorów. Polecam owoce morza. Najchętniej spróbowałbym wszystkich dań z karty. Jeśli zaprosisz do Kapitalnej przyjaciół, to nie będziesz tego żałował. W. Jastarni to najlepsza restauracja.

Dziękujemy, Jozef6810

Bardzo dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :)

Najlepsza restauracja w Jastarni....pyszne jedzenie , profesjonalna obsługa , czysto , klimatycznie i idealne śniadania dla glodnego z rana . Polecam - na pewno tam wrócę!!!

Dziękujemy, Mariusz J

Bardzo miło nam było Państwo gościć i zapraszamy ponownie :)

Świetna restauracja ze znakomitym jedzeniem i miłą obsługą! Wszystko robione ze świeżych produktów, a nie jak to się często zdarza z mrożonek. Polecam odwiedzającym Jastarnie.

Dziękujemy, Dominik S

Bardzo miło nam było Państwo gościć i zapraszamy ponownie :)

Kapitalna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kapitalna? Podziel się wrażeniami!