“Kapitalna jest kapitalna!”
Kapitalna — recenzja

Kapitalna
Nr 1 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Opis: Kapitalna to nowa restauracja, utrzymana w ciepłym rodzinnym klimacie, oferująca najwyższej jakości kuchnię śródziemnomorską i polską. Doskonałe, desery, wyśmienita pizza z pieca opalanego drewnem, cześć klubowa, bezpieczny ogród i plac zabaw dla dzieci to cześć tylko naszych zalet. To jednocześnie doskonałe miejsce na spotkania biznesowe, rodzinne, okazjonalne w tym wesela i komunie. 220 miejsc siedzących, ciekawie zlokalizowanych na tarasach, w ogrodzie i 2 salach restauracji wraz z częścią klubową jest do Państwa dyspozycji. Używamy tylko oryginalnych produktów, świeżych od sprawdzonych renomowanych dostawców w kraju i z zagranicy. Śniadanie, lunch, rodzinny obiad, spotkanie z przyjaciółmi a może wieczorny drink przy muzyce na żywo ? Czekamy na was.

Świetna restauracja ze znakomitym jedzeniem i miłą obsługą! Wszystko robione ze świeżych produktów, a nie jak to się często zdarza z mrożonek. Polecam odwiedzającym Jastarnie.

Dziękujemy, Dominik S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Bardzo miło nam było Państwo gościć i zapraszamy ponownie :)

Pyszny okoń na warzywach i risotto godne polecenia z zup zdecydowanie polecam krem z buraków
Dobre piwko i miło można czekać na kolejne dania po zupie
Jeśli kogoś drażnią małe dzieci to zalecam po 17

Dziękujemy, 812marekj

Bardzo Dziękujemy za opinię. Zapraszamy ponownie.

Wspaniale, przepyszne dania i niepowtarzalny klimat sprawiają, że to miejsce jest wyjątkowe polecam z całego serca!

Dziękujemy, 976agad

Bardzo Dziękujemy za opinię. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 12 września 2019

Wizyta w tej restauracji zepsuła nam wieczór. Byliśmy tam w PIĘĆ OSÓB.
PO GODZINIE CZEKANIA na zamówione dania, zaczęliśmy się zastanawiać nad rezygnacją. Kelnerki odmawiały z nami kontaktu mówiąc, że one nie obsługują tego zamówienia. W końcu podeszła jedna z kelnerek i mówi, że obiad będzie za chwilę. PRZYNIESIONO CZTERY DANIA. O piątym zapomnieli. Podeszłam zniecierpliwiona do kelnera koło kuchni i zgłosiłam fakt. NIC Z TYM NIE ZROBIŁ. Po GODZINIE i 20 MINUTACH łaskawie zaproponowano podanie dania. Oczywiście zrezygnowaliśmy zdenerwowani całą sytuacją.
Co do OCENY POSIŁKU - zamówiliśmy dorsza z warzywami. PRZECIĘTNE. MOŻNA TAKIE SAMEMU ZROBIĆ W DOMU W 20 MIN i nie wydać 240 zł, tylko 30 oraz cieszyć się miłą atmosferą.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

1  Dziękujemy, Katarzyna P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 14 września 2019

Szanowna Pani, Zamieściła Pani wcześniej w dniu 12.09.2019 opinie na facebooku tam wyjaśniając że chodzi o zdarzenie sprzed 3 tygodniu. Dla innych osób czytających recenzję i odpowiedzi pozwolimy sobie przekopiować naszą odpowiedź z Facebooka.
Szanowna Pani Katarzyna Magdalena przeanalizowaliśmy starannie zapisy monitoringu i systemu komputerowego i pozwoli Pani że wprowadzimy drobne poprawki do Pani relacji. Przybyliście Państwo do restauracji o godzinie 18.30 i zajęliście Państwo stolik w głębi ogrodu obok zjeżdżalni. O godzinie 18.46 złożyliście Państwo zamówienie. O godzinie 19.28 przesiedliście się Państwo na główną salę zajmując okrągły stolik obok witryny z ciastami o godzinie 19.36 podano posiłki 5-ciu osobom. Nieprawdą jest że musieliście Państwo "latać od jedne do drugiej kelnerki by uzyskać zezwolenie" ponieważ obydwie kelnerki rozmawiały z Państwem przy wejściu do ogrodu, poprowadziły do stołu a jedna z nich dostawiała nawet jeszcze jedno brakujące krzesło by mogli Państwo usiąść. 8 minut później jedna z Pań wstała i w towarzystwie mężczyzny i dziecka wyszła z restauracji. Minutę później kelnerka przyniosła brakujące 6-ste danie. Szanowna Pani wszystkie nasze dania przygotowywane są ze świeżych potraw i ich przygotowanie trwa do 40 minut co jest zaznaczone w karcie. Nie od momentu wejścia do restauracji ale od momentu złożenia zamówienia. Państwa posiłki podano po 50 minutach za co przepraszamy , ale 24 sierpnia, sobota , piękna pogoda to absolutny szczyt sezonu i mieliśmy pełną restaurację. Co do stwierdzenia że jest Pani w stanie przygotować obiad dla 6-ciu osób za 30 zł a nie za 240... gratulujemy my tak nie potrafimy zwłaszcza ze stosunkowo drogiej ryby. Generalnie oprócz przeprosin, wyrażamy też głębokie współczucie jak bardzo musiało to Panią gnębić skoro w 3 tygodnie po zdarzeniu zdecydowała się Pani na negatywne opinię na facebooku i tripadvisorze. Do widzenia.

Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja Kapitalna !!!! Pyszne jedzenie !!!
Bardzo obfite porcje !!!!!Super atmosfera !!!!! Rewelacyjna obsluga !!!!

Miejscu idealne do swietowania np, urodzin

Dziękujemy, Anna Wielgosz W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Bardzo Dziękujemy za opinię :)

Kapitalna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kapitalna? Podziel się wrażeniami!